شروع انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد از امروز

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از شروع ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 98-1397 این دانشگاه از امروز شنبه 10 شهریور اطلاع داد.

شروع انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد از امروز

به گزارش خبرنگاران، دکتر علیرضا رهایی ضمن اعلام این خبر و با بیان اینکه ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه 10 شهریور ماه آغاز گردیده و تا 21 شهریور ادامه دارد،گفت: بر اساس تقویم آموزشی سال تحصیلی 98-1397 دانشگاه آزاد اسلامی، آغاز کلاس های نیمسال اول از تاریخ 24 شهریور ماه خواهد بود.

وی اضافه نمود: تاریخ حذف و اضافه دانشجویان از 7 مهر تا 12 مهر است و کلاس های درسی نیمسال اول در تاریخ 13 دی به انتها خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی دکتر رهایی در خصوص تاریخ برگزاری امتحانات دانشجویان این دانشگاه گفت: امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی 98-1397 دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ 15 دی تا 27 دی برگزار می گردد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: واحدهای دانشگاهی موظفند به نحو مناسبی اطلاع رسانی نموده تا متقاضیان در این دوره زمانی حتماً ثبت نام خود را انجام دهند. همچنین هماهنگی لازم با اعضای هیأت علمی جهت حضور و آغاز به موقع کلاس های درسی توسط واحدها انجام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد از امروز"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید