اشتغالزایی بیش از 190 نفر با افتتاح طرح های کشاورزی در میاندوآب

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با بهره برداری از 12 طرح مالی، عمرانی و تولیدی کشاورزی دراین شهرستان برای بیش از 190 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می گردد.

اشتغالزایی بیش از 190 نفر با افتتاح طرح های کشاورزی در میاندوآب

مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب در تبادل نظر با خبرنگار از ، در مراسم بهره برداری از مرکز جمع آوری شیر واقع در روستای حاجی بهزاد شهرستان میاندوآب که با حضور فرماندار و مسئولان شهرستانی برگزار گردید، اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بهره برداری از 12 طرح مالی، عمرانی و فراوریی کشاورزی با اعتباری بالغ بر 135 میلیارد ریال در این شهرستان شروع می گردد.

دیانتی اضافه نمود: با نگاهی گذرا به عملکرد بخش کشاورزی شهرستان نسبت به قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی افزایش چشمگیر فراوری در حوزه های مختلف بخش کشاورزی نمایان می گردد، تمامی شاخص های ارزیابی عملکرد 4 و در برخی موارد 10 برابر شده است.

وی از راه اندازی و افتتاح پروژه های عظیمی در بخش آب و خاک نظیر اجرای سیستم آبیاری تحت فشار بارانی تجمیعی در واحد عمرانی یک به مساحت1320 هکتار در این شهرستان در سال 98 اطلاع داد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اشتغالزایی بیش از 190 نفر با افتتاح طرح های کشاورزی در میاندوآب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغالزایی بیش از 190 نفر با افتتاح طرح های کشاورزی در میاندوآب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید