السد شبیه پرسپولیس، برنامه ای لغو نشد

ملاقات ستاره های سابق بارسلونا در استادیوم بن حمد دوحه. ژاوی در یک سو و ساموئل اتوئو در سوی دیگر. این بازی را السد با نتیجه 5 بر یک برد اما هم ژاوی گل زد و هم اتوئو.

السد شبیه پرسپولیس، برنامه ای لغو نشد

به گزارش خبرنگاران ، بازی های السد در لیگ قطر و قبل از بازی رفت با پرسپولیس لغو می گردد. این خبری بود که چند روز قبل منتشر شد و انتقادهای بسیاری را متوجه فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ کرد. آن هم در شرایطی که پرسپولیس، تنها چند روز بعد از بازی سخت با الدحیل، باید مقابل سپیدرود و سپس استقلال به میدان می رفت.

این خبر واقعیت نداشت. نه بازی السد در لیگ قطر لغو شد و نه فدراسیون فوتبال این کشور برنامه دیدارهای این تیم را تغییر داد. السد 31 شهریور مقابل الریان در لیگ قطر بازی کرد و پرسپولیس هم درست یک روز بعد و در تاریخ یک مهر برابر سپیدرود نهاده شد. یعنی اختلاف بازی قبل دو تیم تنها یک روز بود و قطری ها فقط 24 ساعت بیشتر از پرسپولیس استراحت کردند.

هم زمان با شهرآورد، السد هم در لیگ قطر بازی کرد. این تیم پنجشنبه مقابل قطر اس سی نهاده شد و موفق شد با نتیجه 5 بر یک این تیم را شکست بدهد و همچنان با کسب 16 امتیاز از 6 بازی در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد. گل های السد را در این بازی حمید اسماعیل، بغداد بونجاح، اکرم عفیف، ژاوی هرناندز و احمد سیار به ثمر رساندند.

نکته جالب این بازی، ملاقات ستاره های سابق بارسلونا در استادیوم بن حمد دوحه بود. ژاوی در یک سو و ساموئل اتوئو در سوی دیگر. ژاوی چند فصلی است که در لیگ ستارگان قطر بازی می نماید و اتوئو هم به تازگی پیراهن قطر اس سی را پوشیده و از لیگ ترکیه به دوحه کوچ نموده است.

ملاقات این دو ستاره، با گلزنی هر دو همراه شد. ساموئل اتوئو تنها توانست یکی از گل های خورده قطر اس سی را جبران کند اما شاید برای او اتفاق ویژه این بود که ژاوی را از نزدیک ببیند و با او قبل از آغاز بازی و هنگام مراسم انتخاب زمین گپ بزند.

380-2

منبع: ایران ورزشی

به "السد شبیه پرسپولیس، برنامه ای لغو نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "السد شبیه پرسپولیس، برنامه ای لغو نشد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید