المپیک جوانان 2018، صعود خنکدار و حیدری به نیمه نهایی مسابقات کاراته

دختران کاراته کای کشورمان با برتری مقابل رقبای خود به مرحله نیمه نهایی مسابقات المپیک جوانان صعود کردند.

المپیک جوانان 2018، صعود خنکدار و حیدری به نیمه نهایی مسابقات کاراته

به گزارش خبرنگاران، در ادامه مسابقات کاراته سومین دوره بازی های المپیک جوانان 2018 در بوینس آیرس آرژانتین امروز (چهارشنبه) ، فاطمه خنکدار و مبینا حیدری، نمایندگان کاراته ایران با درخشش مقابل رقبای خود و صعود از گروه های خود به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در وزن 53- کیلوگرم، فاطمه خنکدار در دیدار نخست مقابل تانیا دی باراروس از پرتغال 6 بر صفر به برتری رسید. وی در دیدار دوم به مصاف آیکا اوزاکی از تایلند رفت و موفق شد به پیروزی 2 بر صفر دست پیدا کند. خنکدار در دیدار سوم خود نیز با نتیجه یک بر صفر مقابل رینکا تاهاتا از ژاپن شکست خورد.

در سرانجام مسابقات این گروه نماینده ژاپن با دو پیروزی و یک تساوی به عنوان صدرنشین و فاطمه خنکدار با دو پیروزی و یک شکست به عنوان نفر دوم گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. خنکدار در دیدار نیمه نهایی با یاسمین ناصر از مصر دیدار خواهد نمود.

اما در وزن 59- کیلوگرم، مبینا حیدری در دیدار نخست با نتیجه 2 بر صفر از سد شارلوت هوپ از انگلیس عبور کرد. حیدری در مسابقه دوم خود در جدول این گروه نیز مقابل آسیه اوخاتو از فرانسه یک بر صفر پیروز شد. او در سومین دیدار خود نیز در حالی که با نتیجه یک بر صفر از آنا چرنیشوا از روسیه پیش بود با تصمیم داوران هانسوکو شد تا با کسب دو پیروزی و یک شکست به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

مبینا حیدری هم در مرحله نیمه نهایی با کوکرو ساکاجی از ژاپن دیدار خواهد نمود.

راهنمایی ملی پوشان دختر کشورمان در این رقابت ها بر عهده سمانه خوشقدم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "المپیک جوانان 2018، صعود خنکدار و حیدری به نیمه نهایی مسابقات کاراته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "المپیک جوانان 2018، صعود خنکدار و حیدری به نیمه نهایی مسابقات کاراته"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید