ایبار نه، کنعانی زادگان به تراکتورسازی می رود کنعانی زادگان با شرط تست فنی در ایبار! زنوزی، یک دست و چند هندوانه!

محمد حسین کنعانی زادگان که فصل موفقی را در ماشین سازی سپری می نماید، مورد توجه تراکتورسازی قرار گرفته و بعید نیست در ادامه تبادل بازیکن میان این دو تیم، راهی دیگر باشگاه تبریزی گردد.

ایبار نه، کنعانی زادگان به تراکتورسازی می رود کنعانی زادگان با شرط تست فنی در ایبار! زنوزی، یک دست و چند هندوانه!

احتمال انتقال کنعانی زادگان به تراکتورسازی

چند روز قبل که نام محمدحسین کنعانی زادگان برای حضور در ایبار اسپانیا مطرح شد و خیلی زود واکنش هایی نیز در پی داشت. نامه ای در فضای مجازی منتشر که در آن از کنعانی زادگان دعوت شد تا به تمرین ایبار برود، خودی نشان بدهد و بعد از موفقیت در تست فنی پیراهن این باشگاه اسپانیایی را بپوشد.

کنعانی زادگان با شرط تست فنی در ایبار!

هوشنگ نصیرزاده نخستین فردی بود که در قامت مدیرعامل ماشین سازی به این نامه و خبر واکنش نشان داد. او این نامه را دور از شأن دانست و مدعی شد هرگز به کنعانی زادگان اجازه سفر به اسپانیا را نمی دهد. کنعانی زادگان هم تصمیم گیری درباره این پیشنهاد و این نامه را به روزهای آینده موکول کرد.

حالا از تبریز خبر می رسد این نامه جعلی بوده و واقعیت نداشته است. یعنی حتی خبر حضور در تست فنی ایبار نیز تکذیب شده و این یعنی تیم اسپانیایی، کنعانی زادگان را نمی خواهد. مدافع تیم ملی که فصل موفقی را در ماشین سازی سپری می نماید، مورد توجه تراکتورسازی قرار گرفته و بعید نیست در ادامه تبادل بازیکن میان این دو تیم، راهی دیگر باشگاه تبریزی گردد.

زنوزی، یک دست و چند هندوانه!

پیشتر شاهد انتقال محمد اهل شاخه و هری فورستر، از تراکتورسازی به ماشین سازی بودیم و بعید نیست کنعانی زادگان گزینه بعدی باشد. این دو تیم تحت مالکیت محمدرضا زنوزی هستند و با توجه به همین مسئله، انتقال کنعانی زادگان به تراکتورسازی هم اتفاق دور از انتظاری نخواهد بود.

1

منبع: ایران ورزشی

به "ایبار نه، کنعانی زادگان به تراکتورسازی می رود کنعانی زادگان با شرط تست فنی در ایبار! زنوزی، یک دست و چند هندوانه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایبار نه، کنعانی زادگان به تراکتورسازی می رود کنعانی زادگان با شرط تست فنی در ایبار! زنوزی، یک دست و چند هندوانه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید