بازگشت 34 هزار متر مربع از زمین های کشاورزی بابل به چرخه تولید

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، خبرگزاری خبرنگاران- سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بابل از بازگشت 34 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی این شهرستان به چرخه تولید خبر داد .

بازگشت 34 هزار متر مربع از زمین های کشاورزی بابل به چرخه تولید

به گزارش خبرنگاروبلاگ دکوراسیوندفترمازندران درشهرستان بابل: محسن علی گل زاده اظهار کرد: 6 ماهه نخست امسال برای اجرای ماده سه و تبصره دو ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی، 399 فقره ساخت و ساز غیر مجاز در زمین های کشاورزی شهرستان بابل قلع و قمع شد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بابل ادامه داد: با اجرای این عملیات، 34 هزار و 148 متر مربع از اراضی کشاورزی این شهرستان به چرخه تولید بازگشت.

وی با بیان اینکه تولید پایدار در بخش کشاورزی در حفظ منابع است، خاطر نشان کرد: با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در زمینهای کشاورزی که منابع تامین کننده امنیت غذایی جامعه را تهدید کند، طبق قانون حفظ کاربری برخورد خواهد شد.

این مسؤول با اشاره به اینکه گشت حفاظت از اراضی کشاورزی به طور مستمر در حال رصد فعالیت های بخش کشاورزی شهرستان است، گفت: مالکین اراضی زراعی و باغی قبل از ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی خود جهت مشاوره و مجوز به مدیریت و مراکز جهاد کشاورزی مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بازگشت 34 هزار متر مربع از زمین های کشاورزی بابل به چرخه تولید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت 34 هزار متر مربع از زمین های کشاورزی بابل به چرخه تولید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید