اهتزاز پرچم ایران در دهکده بازی های آسیایی

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، پرچم کشورمان در دهکده بازی های آسیایی 2018 اندونزی به اهتزاز درآمد.

اهتزاز پرچم ایران در دهکده بازی های آسیایی

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، پرچم جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (پنجشنبه) با حضور مسئولان ستاد برگزاری بازی های آسیایی 2018 و همچنین مسئولان کاروان ورزشی کشورمان در دهکده بازی ها به اهتزاز در آمد. مراسم اهتزاز پرچم کشور ها یکی از اصلی ترین برنامه های ستاد برگزاری بازی های مختلف است که در بازی های آسیایی نیز با تشریفاتی کاملاً ویژه برگزار می شود.

در همین راستا طبق برنامه ریزی صورت گرفته، مراسم اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران رأس ساعت 9 صبح امروز به وقت محلی و با حضور مسئولان ستاد برگزاری بازی ها، نصراله سجادی سرپرست کاروان، اصغر رحیمی معاون کاروان و تعدادی از ورزشکاران فدراسیون های حاضر در دهکده برگزار و پرچم جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز در آمد.

در این مراسم که به صورت برنامه ریزی شده و در ساعت هایی از پیش اعلام شده برای سه کشور به صورت همزمان برگزار می شود در کنار آن پرچم کشورهای ویتنام و سنگاپور به اهتزاز درآمد.

در این دوره از بازی ها 280 ورزشکار مرد، 98 ورزشکار زن و در مجموع 378 ورزشکار ایرانی در 42 رشته ورزشی به میدان خواهند رفت. تعداد اعضای کادر فنی و سرپرستی کاروان ایران نیز 214 نفر نهایی شد.

منبع: tn.ai

به "اهتزاز پرچم ایران در دهکده بازی های آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهتزاز پرچم ایران در دهکده بازی های آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید