باز شدن درهای خروجی به روی سرمربی تیم سعید عزت اللهی، کلمنت: به خانه نمی روم!

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، سرمربی 46 ساله تیم فوتبال ردینگ با قرار دریافت تیمش در منطقه خطر جدول رده بندی چمپیونشیپ انگلیس در آستانه اخراج است.

باز شدن درهای خروجی به روی سرمربی تیم سعید عزت اللهی، کلمنت: به خانه نمی روم!

به گزارش وبلاگ دکوراسیون و به نقل از سایت ولز آنلاین، پائول کلمنت در واکنش به اخبار رسانه های ورزشی انگلیس مبنی بر تهدید جایگاهش در راس کادر فنی تیم فوتبال ردینگ و آینده کاری اش می گوید: می دانم که باید در مقام سرمربی مسئولیت نتایج را بپذیرم و من آخرین نفر هم نیستم. ارتباط بسیار نزدیک و تنگاتنگی با مدیر ورزشی باشگاه ردینگ دارم و خیلی به ما یاری می نماید. همواره حمایت باشگاه از خودم را احساس کردم و می خواهند که من و بازیکنانم بهترین عملکرد را در زمین بازی داشته باشیم اما باید توجه داشته باشید برخی چیزها دیگر از دستان من هم خارج است.

سرمربی تیم ردینگ ادامه داد: به خانه نمی روم و نگرانی هم ندارم. بیشتر نگرانی من انتخاب بازیکنان و تاکتیک تیمی برای بهترین بازی است. این چیزها در کنترل من قرار دارند اما اگر بخواهم درباره موارد دیگری فکر کنم کار اصلی خودم که بهبود فنی تیم ردینگ است از دست خواهد رفت. تصمیم اخراج من در اختیار باشگاه ردینگ است و می توانند آن را اتخاذ نمایند. می توانند بگوید دیگر بس است و باید چیزی را تغییر دهیم.

تیم ردینگ شب گذشته در غیاب سعید عزت اللهی، ملی پوش ایرانی که مصدوم است نهمین شکست فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس را با نتیجه 2 بر صفر برابر تیم سوانسی پذیرا شد. این تیم با 12 امتیاز رتبه بیست ودوم جدول رده بندی 24 تیمی چمپیونشیپ انگلیس را در اختیار دارد که منطقه سقوط به دسته پایین تر محسوب می گردد. چمپیونشیپ انگلیس| نهمین شکست ردینگ در غیاب سعید عزت اللهی

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باز شدن درهای خروجی به روی سرمربی تیم سعید عزت اللهی، کلمنت: به خانه نمی روم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز شدن درهای خروجی به روی سرمربی تیم سعید عزت اللهی، کلمنت: به خانه نمی روم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید