برگزاری اختتامیه جشنواره ترم کرونایی در دانشگاه تهران

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، اختتامیه جشنواره ترم کرونایی 10 خرداد به صورت آنلاین در دانشگاه تهران برگزار می گردد.

برگزاری اختتامیه جشنواره ترم کرونایی در دانشگاه تهران

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری وبلاگ دکوراسیون، جلسه کمیته داوری بخش روان شناختی آثار ارسال شده به دبیرخانه ادبی، هنری و بهداشت روانی مسابقه ترم کرونایی با حضور سعید حبیبا، معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از استادان و کارگزاران فرهیخته در حوزه سلامت و بهداشت روان در سطح آموزش، سیاست گذاری و اجرا برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، انجام چنین فعالیت های اجتماع محوری که سبب مشارکت جمعی دانشجویی می گردد را امید بخش ارزیابی کرد.

در ادامه این جلسه حمید پیروی هدف از برگزاری این رویداد را تقویت همبستگی اجتماعی و اصول مهم گذر از بحران کرونا، چون امید، خود مراقبتی و دگر مراقبتی و مسئولیت فردی و اجتماعی در جمعیت دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور توصیف کرد.

وی توضیح داد: آثار برآمده از مرحله اول داوری در کمیته هنری از دیدگاه روان شناختی و سلامت روان با دقت با اجماع نظر مورد نقد و آنالیز قرار گرفتند، به گونه ای که ارزیابی آثار باقی مانده به جلسه دوم داوری روان شناختی موکول شد.

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران گفت: در این جلسه شاخص های داوری تأکید بر محور های مسابقه شامل موضوع های مرتبط به امید، نوع دوستی و مسئولیت پذیری اجتماعی در پیشگیری و مقابله با کرونا و نیز آموخته های فردی، اجتماعی و خانوادگی این بحران بود، بنابراین آثار بر پایه این شاخص ها با گفت وگوی جمعی مورد واکاوی قرار گرفتند.

این مسابقه از اسفند 1398 آغاز و تا سرانجام فروردین 1399 ادامه داشته است. مراسم اختتامیه و اعلام اسامی برندگان در روز شنبه 10 خرداد 1399 از ساعت 16 با حضور معاون دانشجویی دانشگاه و مسئولان سازمان خدمات دانشجویی به صورت آنلاین برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "برگزاری اختتامیه جشنواره ترم کرونایی در دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اختتامیه جشنواره ترم کرونایی در دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید