بیرانوند، همچنان یکی از شانس های جایزه مرد سال آسیا

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، برای انتخاب بیرانوند به عنوان مرد سال آسیا دلایل زیادی وجود دارد. نخستین دلیلش حضور درخشان او در جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیاست.

بیرانوند، همچنان یکی از شانس های جایزه مرد سال آسیا

به گزارش وبلاگ دکوراسیون ، به گزارش ایسنا، مراسم انتخاب برترین های فوتبال آسیا در سال 2018 یک دسامبر در مسقط عمان برگزار می گردد و بهترین های قاره کهن انتخاب می شوند. فوتبال ایران نیز در بخش های مختلفی از جمله فوتبال ساحلی، فوتسال و فوتبال بانوان در این مراسم حضور خواهد داشت. با این حال احتمال می رود مهم ترین جایزه فوتبال آسیا هم به یک ایرانی یعنی علیرضا بیرانوند برسد.

البته هنوز نامزدهای بهترین های آسیا معرفی نشده اند ولی برای انتخاب بیرانوند به عنوان مرد سال آسیا دلایل زیادی وجود دارد. نخستین دلیلش حضور درخشان او در جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیاست. او در لیگ قهرمانان هفت کلین شیت داشت، با پرسپولیس، نایب قهرمان شد و یک بار هم عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت به دست آورد.

جایزه بهترین بازیکن سال آسیا از سال 1994 به بهترین بازیکن قاره داده شده که تاکنون چهار تا از این بازیکنان ایرانی بوده اند و بعد از 14 سال، بیرانوند برای دریافت این جایزه باید با سوزوکی، آبه، اکرم عفیف و فنگ ژیائوتینگ رقابت کند.

2 – 160

منبع: ایران ورزشی

به "بیرانوند، همچنان یکی از شانس های جایزه مرد سال آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند، همچنان یکی از شانس های جایزه مرد سال آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید