بیمارستان تامین اجتماعی سنندج امکان پذیرش بیماران خارجی را دارد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان، افشین احمدی با بیان اینکه بیمارستان تامین اجتماعی سنندج از لحاظ امکانات و خدمات درمانی در منطقه صندلی قابل قبولی دارد، اظهارداشت: بیماران کشورهای همسایه برای دریافت خدمات درمانی و انجام اعمال های جراحی مورد احتیاج خود می توانند به این مرکز درمانی مراجعه نمایند.

بیمارستان تامین اجتماعی سنندج امکان پذیرش بیماران خارجی را دارد

وی با بیان این مطلب که تنها پنج بیمارستان تامین اجتماعی در کشور مجوز پذیرش بیماران بین المللی را دارند، اضافه کرد: برای ارائه خدمات درمانی به بیماران خارجی باید گواهینامه پذیرش بیماران بین المللی (IPD) را داشت که خوشبختانه بدنبال کوشش های خستگی ناپذیر مسئولان و همکاران این مرکز درمانی و باتوجه به حمایت های مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان این بیمارستان سال گذشته موفق به کسب مجوز مربوطه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است.

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سنندج ادامه داد: این بیمارستان از سال 1396 توسط کارشناسان این وزارتخانه از نظر ضوابط و استانداردهای مشخص مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از اخذ گواهینامه پذیرش بیمار بین المللی (IPD) قادر به ارائه خدمات به گردشگران سلامت است.

احمدی یادآور شد: بیمارستان تامین اجتماعی سنندج، بهمراه بیمارستان های تامین اجتماعی شهدای کرمانشاه، شهدای کارگر یزد، پیامبر اعظم (ص) کرمان و بیمارستان آتیه همدان تاکنون گواهینامه پذیرش بیمار بین المللی را اخذ نموده اند.

وی اعلام کرد: بیشتر بیماران خارجی برای جراحی و بیماری های چون انجام جراحی تومور، چشم پزشکی، اورولوژی، مغز و اعصاب، اورتوپدی، زنان و زایمان ، داخلی ، قلب و عروق به این بیمارستان مراجعه می نمایند.

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سنندج به اقدامات جراحی و درمانی بیمارستان سنندج طی سال های اخیر اشاره نمود و گفت: اعمال جراحی تعویض مفصل هیپ و زانو، اعمال جراحی پیوند قرینه چشم، اعمال جراحی اورولوژی مانند PCNLو اعمال جراحی کانسر پستان از مهمترین این جراحی ها بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیمارستان تامین اجتماعی سنندج امکان پذیرش بیماران خارجی را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان تامین اجتماعی سنندج امکان پذیرش بیماران خارجی را دارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید