ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، سرهنگ رحمانی درباره آخرین شرایط جوی و ترافیکی جاده های کشور در بیست و هفتم اردیبهشت ماه توضیحاتی داد.

ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است

وبلاگ دکوراسیون: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، درباره آخرین شرایط جوی و ترافیکی جاده های کشور اظهار کرد: در حال حاضر تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه رشت-قزوین روان است و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

وی اضافه نمود: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده گرمدره و محور شهریار-تهران در بعضی از مقاطع سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: آزادراه تهران-شمال (قطعه یک)، واقع دراستان تهران، از مورخ 20 فروردین تا قبل از تعطیلات عید فطر، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد، به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

سرهنگ رحمانی توضیح داد: محورهای شریانی شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر مسدود هستند.

وی با بیان اینکه آزادراه قزوین-رشت (رودبار به توتکابن) مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین محور قدیم قزوین - رشت انجام می گردد، اضافه نمود: آزادراه چالوس-مرزن آباد و بالعکس از ساعت 19 تا 7 روز بعد مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین محور قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می گردد. محور قزوین - همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می گردد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محورهای شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود و سی سخت - پادنا مسدود هستند.

سرهنگ رحمانی توضیح داد: محورهای غیرشریانی رودبار - کهنوج و رودبار - قلعه گنج مسدود هستند.

منبع: توریسم آنلاین

به "ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید