تیم ملی گیتی پسند در راه لیگ برتر فوتسال!

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتسال گیتی پسند در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر در رقابت با مس سونگون از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند تا دومین سال پیاپی سکوی قهرمانی به مسی ها برسد.

تیم ملی گیتی پسند در راه لیگ برتر فوتسال!

همین مسئله مدیران گیتی پسند را بر آن داشت تا برای بازگرداندن جام به نصف دنیا، کار خود را برای فصل آینده زود استارت بزنند و بازیکنان و کادر فنی خود را انتخاب نمایند.

گیتی پسند روز پنجشنبه گذشته حمید بی غم مربی سابق تیم مس را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد. بی غم سرمربیگری خود را در لیگ برتر با تیم مس تجربه کرد و توانست با این تیم قهرمان لیگ برتر گردد. او سال گذشته هم با مس قهرمان جام باشگاه های آسیا شد.

به این ترتیب گیتی پسند با استخدام بی غم نشان داد که عزمش را برای پیاده کردن فرمول قهرمانی جزم نموده است. تاکنون بازیکنان ملی پوشی چون مسلم اولادقباد، محمد شجری و سپهر محمدی قراردادشان را با گیتی پسند تمدید نموده اند.

همچنین با درخواست بی غم، حمید احمدی بازیکن ملی پوش که تا فصل پیش در مس بازی می کرد به تیم گیتی پسند اضافه شد.

محمدرضا سنگ سفیدی و فرهاد فخیم بازیکنان تیم مس دیگر نفرات مدنظر گیتی پسند و بی غم هستند که مذاکرات ابتدایی با آنها اجرا شده است. قرار است مذاکره نهایی با سنگ سفیدی بعد از تعطیلات نیمه شعبان و روز دوشنبه یا سه شنبه این هفته انجام گردد و اگر مسئله ای پیش نیاید، این بازیکن که دل خوشی از مدیران باشگاه مس ندارد، به گیتی پسند می رود.

فرهاد فخیم هم بی علاقه نیست یکبار دیگر زیر نظر حمید بی غم کار کند ولی او با مس قرارداد داخلی بسته و اگر بتواند رضایت مدیران مس را بگیرد، راهی گیتی پسند می گردد.

از سوی دیگر بی غم علاقه دارد مهران عالیقدر، محمد کشاورز و مهدی جاوید سه بازیکن باتجربه گیتی پسند هم در این تیم بمانند. صحبت های شفاهی با این سه بازیکن انجام شده و به احتمال زیاد آنها هم فصل آینده به کارشان در گیتی پسند ادامه خواهند داد.

به این ترتیب می توان گیتی پسند را با داشتن نفرات ملی پوشی مثل محمدی، اولادقباد، شجری، جاوید، سنگ سفیدی، احمدی، عالیقدر و… یک تیم ملی فوتسال دانست که در لیگ برتر به میدان خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم ملی گیتی پسند در راه لیگ برتر فوتسال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی گیتی پسند در راه لیگ برتر فوتسال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید