جنارو گتوسو: کاش می شد از آنچلوتی چند کپی گرفت!، پیاتک مثل یک ربات است

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، جنارو گتوسو آرزوی تکثیر شدن سرمربی سابقش را دارد!

جنارو گتوسو: کاش می شد از آنچلوتی چند کپی گرفت!، پیاتک مثل یک ربات است

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، جنارو گتوسو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ناپولی در رقابت های سری A ایتالیا به شدت از کارلو آنچلوتی، سرمربی رقیب تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره گفت: به خاطر کمبود تجربه، هنوز اشتباهات زیادی را مرتکب می شویم. به همین دلیل بازی مقابل تیم هایی مانند ناپولی به رشد و پیشرفت تیم یاری خواهد نمود.مایلم فردا همه استادیوم، کولیبالی را تشویق نمایند تا او بداند تنها نیست و همه ما در مبارزه با نژادپرستی کنارش قرار داریم.

او در ادامه درباره آنچلوتی، سرمربی سابقش در میلان اضافه کرد: حیف که نمی توان آنچلوتی را کپی کرد! او20 سال است مربیگری می نماید و ندیدم بازیکنی از کارلتو گلایه کند.همواره مثل پدرم بوده و بسیار مدیونش هستم. آنچلوتی همواره باعث می شد با شور و شوق بسیاری بازی کنم. ایگواین شاید می توانست بهتر از این ها در میلان عمل کند، شاید هم کم کاری از ما بود.او احتمالا به خاطر تعیین نبودن وضعیت بند خریدش، تحت فشار نهاده شد و تصمیم گرفت برود. خواهان حفظ زاپاتا هستیم و پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه نموده ایم. چالهان اوغلو هیچ وقت در لیست فروش نبود. بازیکن بزرگی از دست دادیم اما مهاجم بزرگی هم به خدمت گرفتیم. پیاتک واقعا از استقبال هم تیمی هایش شگفت زده شد و با عزمی که دارد، قطعا پیروز می گردد. او بازیکنی فیزیکی و گلزن نشان می دهد، مثل یک ربات است و خیلی کم حرف می زند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جنارو گتوسو: کاش می شد از آنچلوتی چند کپی گرفت!، پیاتک مثل یک ربات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنارو گتوسو: کاش می شد از آنچلوتی چند کپی گرفت!، پیاتک مثل یک ربات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید