جهاد مالی و مبارزه با فساد رویکرد مدیریت آذربایجان غربی است

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، محمدمهدی شهریاری در پیغام نوروزی خود خطاب به مردم و مسئولان این استان اضافه کرد: موفقیت در این امر با همت و کوشش بیش از پیش مسئولان و پشتیبانی روزافزون مردم محقق شده و روند رو به رشد آذربایجان غربی تسریع می گردد.

جهاد مالی و مبارزه با فساد رویکرد مدیریت آذربایجان غربی است

وی با اشاره به پیاده سازی طرح آمایش سرزمینی آذربایجان غربی در سال 1398 اضافه نمود: بر اساس داده های مالی موجود و برنامه های مربوط به هر شهرستان، در سال آینده شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر مناطق مختلف استان خواهیم بود.

شهریاری با آرزوی در پیش بودن سالی با نشاط، سلامتی و موفقیت برای مردم آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد که پشتیبانی کم نظیر مردم استان در سال 1397 که موجب نقش بر آب شدن بسیاری از توطئه ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی شد، در سال 1398 نیز ادامه یابد.

وی تاکید نمود: توسعه سرمایه گذاری خارجی با توجه به ارتباطات بین المللی مناسب و همراهی سرمایه گذارانی از چین تا آلمان از جمله مهمترین رویکردهای بخش مالی استان در سال 1398 به شمار می رود.

استاندار آذربایجان غربی در تشریح موفقیت های استان طی سال 1397 نیز بیان نمود: این سال با فراز و نشیب های مختلف سپری شد ولی مردم استان پیروز اصلی میدان بودند و به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را به پایان رساندند و از مسؤولان جلو زدند.

شهریاری با اشاره به توطئه دشمنان برای ایجاد جو روانی منفی و ناامید کردن مردم طی سال 1397، گفت: مردم در 22 بهمن سال 1397 به خوبی پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز کردند و الان وظیفه ماست که پاسخ شایسته ای به احتیاج مردم بدهیم.

وی گفت: در سال گذشته با وجود شرایط کشور و مسائل مالی که استان ما نیز تحت تأثیر آنها بود، اتقاق های قابل توجهی با همراهی مردم و کوشش مسؤولان در آذربایجان غربی رقم خورد و بسیاری از شاخص های استان از متوسط کشوری فراتر رفت.

شهریاری ارتقای شاخص تخت های بیمارستانی و خدمات درمانی، گازرسانی به روستاها، آبرسانی شهری و روستایی، توسعه جاده ای، باسوادی و توجه به احتیاجهای حوزه آموزش و پرورش را از جمله اقدامات خوب سال 1397 در آذربایجان غربی برشمرد و اضافه نمود: مبارزه با فساد در سال گذشته از جمله مهمترین اقداماتی بود که نتایج درخشانی نیز برای استان به ویژه مرزنشینان داشت.

استاندار آذربایجان غربی جذب 117 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی و 2 هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری داخلی را از نقاط درخشان سال 1397 در استان دانست و اضافه نمود: 300 میلیارد تومان از مجموع سرمایه گذاری های داخلی استان به بهره برداری رسید و رقم بسیار زیادی نیز در نیمه اول امسال وارد مدار بهره برداری خواهد شد.

شهریاری از افزایش 2.7 درصدی بیمه شدگان اجباری و ایجاد 38 هزار شغل جدید در آذربایجان غربی طی سال گذشته اطلاع داد و بیان نمود: کسب رتبه برتر در جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی بین استان های مختلف کشور و ایجاد بسیاری از صنایع کوچک با میزان اشتغال مناسب از جمله دیگر اقدامات استان طی سال گذشته در این بخش بود.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهوری و هیأت دولت به آذربایجان غربی در سال گذشته گفت: در این سفر طرح های بسیار خوبی با اعتبار سه هزار و 250 میلیارد تومانی تصویب شد که در امسال و سال آینده به اجرا در می آید.

وی احیای دریاچه ارومیه و تثبیت وضعیت آن را از دیگر اقدامات درخشان در سال 1397 برشمرد و گفت: طبق وعده رئیس جمهوری، صدها میلیارد تومان در این حوزه هزینه می گردد و در امسال بخش قابل توجهی از طرح ها به بهره برداری می رسد که در ارتقای تراز دریاچه مؤثر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جهاد مالی و مبارزه با فساد رویکرد مدیریت آذربایجان غربی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهاد مالی و مبارزه با فساد رویکرد مدیریت آذربایجان غربی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید