حسین رضازاده: بهداد به وقتش تصمیم به خداحافظی گرفت

حسین رضازاده بعد از قهرمانی و نایب قهرمانی بهداد سلیمی و سعید علی حسینی در سنگین وزن وزنه برداری معتقد است که پیش بینی من چهار مدال بود ضمن اینکه بهداد سلیمی تصمیم خوب و به موقعی برای خداحافظی گرفت.

حسین رضازاده: بهداد به وقتش تصمیم به خداحافظی گرفت

به گزارش خبرنگاران ، حسین رضازاده قهرمان و رکورددار سابق وزنه برداری دنیا بعد از قهرمانی و نایب قهرمانی بهداد سلیمی و سعید علی حسینی در سنگین وزن وزنه برداری بازیهای آسیایی می گوید:همانطور که قبلا گفته بودم پیش بینی من چهار مدال بود. مدال فوق سنگین برای ایران است؛ هرچند در دنیا سخت گردیده است، ولی آسیا صد درصد این مدال همیشه برای ایران بوده است. خدا را شکر هم سعید و هم بهداد خوب کار کردند و طلا و نقره را گرفتیم.

رضازاده در خصوص خداحافظی بهداد سلیمی معتقد است:شرایط سنی در وزنه برداری خیلی مهم است. هم بهداد و هم سعید از 30 سال گذشته اند. به نظرم سلیمی تصمیم خوبی در این موقعیت گرفت و خداحافظی کرد. باید به فکر پشتوانه سازی باشیم.

رضازاده درباره حرکت دوم و سوم سلیمی و بدون خطا مهار کردن این وزنه ها توسط بهداد سلیمی تاکید می نماید:معلوم بود سلیمی برای حرکت بالا و قیچی خیلی تمرین نموده است. خدا هم کمک کرد هر سه حرکت را بهتر و بدون نقص زد.

5، 1

منبع: ایران ورزشی

به "حسین رضازاده: بهداد به وقتش تصمیم به خداحافظی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با حسین رضازاده: بهداد به وقتش تصمیم به خداحافظی گرفت

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید