حضور ایران بعد از 12 سال در هیئت رئیسه مجمع جوانان اسلام

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بعد از 12 سال اولین بار است که ایران توانسته در هیئت رئیسه مجمع جوانان اسلام حضور داشته باشد، گفت: مهم ترین پیشنهاد ایران به مجمع جوانان اسلام، تشکیل شبکه گردشگری جوانان کشورهای اسلامی است.

حضور ایران بعد از 12 سال در هیئت رئیسه مجمع جوانان اسلام

محمد مهدی تندگویان در مصاحبه با وبلاگ دکوراسیون، با اشاره به اختتامیه مجمع جوانان کشورهای اسلامی که شب گذشته برگزار گردید، اضافه نمود: به این ترتیب انتخابات و جلسات عمومی مجمع به سرانجام رسیده است. با توجه به اینکه در حال حاضر ایران عضو هیات مدیره و هیئت رئیسه مجمع است، امروز جلسات کاری هیئت رئیسه جدید با حضور ایران شروع شد. همچنین امروز ظهر با حضور دبیر جدید مجمع آقای طه آیحان اولین جلسه رسمی هیئت رئیسه جدید برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه بعد از 12 سال، این اولین بار است که ایران توانسته در هیئت رئیسه مجمع جوانان اسلام حضور داشته باشد اظهار کرد: پیشنهادات مختلفی را برای هیئت مدیره جدید داریم که مهم ترین آن تشکیل شبکه گردشگری جوانان کشورهای اسلامی است. بنا داریم تا بعد از بازگشت به ایران، پروپوزال این طرح را تهیه نموده و به مجمع ارسال کنیم.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در ادامه توضیح داد: درخواست کردیم تا دفتر رسمی شبکه گردشگری جوانان اسلام در ایران قرار بگیرد و ما مرکز رسمی این شبکه در حوزه گردشگری جوانان کشورهای اسلامی شویم. این پیشنهاد بعد از ارسال پروپوزال به مجمع آنالیز خواهد شد و هیئت رئیسه در مورد آن تصمیم می گیرد.

تندگویان در ادامه گفت: از ظهر امروز جلسات رسمی با حضور رئیس هیئت رئیسه جدید که جانشین آقای اسکندر اوف شدند برگزار می گردد. در این مجمع توانستیم مقام ها و کرسی های خوبی برای جوانان ایران در راستای هم افزایی فعالیت تشکل های جوانان فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حضور ایران بعد از 12 سال در هیئت رئیسه مجمع جوانان اسلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور ایران بعد از 12 سال در هیئت رئیسه مجمع جوانان اسلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید