دایی: برانکو استاد من است اما سه امتیاز بازی با پرسپولیس را می خواهیم ، دفاع از برنامه نود

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، علی دایی با بیان اینکه برانکو استاد اوست گفت اما در بازی با پرسپولیس فقط به فکر برد است. وی همچنین با بیان اینکه هیچ برنامه ای نمی تواند جای برنامه 90 را بگیرد گفت: این تصمیمات مردم را از صدا و سیما دور می نماید.

دایی: برانکو استاد من است اما سه امتیاز بازی با پرسپولیس را می خواهیم ، دفاع از برنامه نود

به گزارش ایسنا، علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: از حساسیت این بازی نمی توانم چیز خاصی بگویم. در این چند سال پرسپولیس بهترین تیم فوتبال کشور ما بوده است. سال قبل می توانست قهرمان آسیا بشود. سال جاری هم تیم اول لیگ است. خوشبختانه بازی خود در لیگ قهرمانان را برد. من برای تمام نماینده های ایران در آسیا آرزوی پیروزیت می کنم. امیدوارم به دور بعدی صعود نمایند.

او در مورد برانکو هم اعلام کرد: او استاد و سال ها مربی من بوده است. خیلی خاطرات خوبی از او دارم. همواره به او به چشم یک استاد و معلم نگاه کردم. خیلی هم او را دست دارم اما بازی فردا فرق می نماید. ما به خاطر خودمان و به خاطر اینکه شرافت فوتبال حفظ بشود تمام سعی مان را می کنیم که یک بازی خیلی خوب انجام بدهیم با اینکه فاصله بازی ها به حداقل رسیده است اما خودمان را برای این بازی بزرگ آماده کردیم. بازی سختی خواهیم داشت و فقط برای برد به زمین می رویم و دنبال یک امتیاز نیستیم. کارمان در استادیوم آزادی و طرفداران پرسپولیس خیلی سخت است اما سعی می کنیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

دایی اضافه نمود: همه می دانند ما پرسپولیسی هستیم و پرسپولیس را دوست داریم اما شرافت و وجدان کاری اجازه نمی دهد کوچک ترین سهل انگاری در این بازی داشته باشیم. در مقابل پرسپولیس باید از همه بازی ها بهتر باشیم. من همواره گفته ام و هیچ وقت فیلم بازی نکردم و مثل خیلی های دیگر حرف و عملشان با هم تفاوت داشته باشد. من در هر تیمی باشم دوست دارم آن تیم نتیجه بگیرد و پیروز باشد. فرقی ندارد جلوی چه تیمی بازی کنیم. بازی برابر پرسپولیس خیلی سخت است اما حرف و عمل من یکی است. نمی خواهم وقتی تیمم گل می زند الکی احساس ناراحتی کنم یا وقتی پرسپولیس گل می زند احساس شادی کنم. من این چیزها حالیم نیست و من اینجوری بار نیامده ام. من همین هستم.

او در مورد تأثیرگذاری سایپا در تغییرات تیم های بالای جدول با توجه به متوقف کردن تراکتورسازی و استقلال در هفته های اخیر هم اعلام کرد: برای ما فرقی نمی نماید. ما به خاطر خودمان بازی می کنیم. ما جلوی پیکان هم همین تیم هستیم و مشتاق بردنیم. شاید جلوی پرسپولیس بازی کردن یا مقابل استقلال بازی کردن سخت تر باشد. با هر تیمی که بازی داشته باشیم می خواهیم برنده باشیم.

او در مورد غایبان تیمش در بازی فردا هم گفت: امید خالقی، محمد سلطانی مهر، امین حاج محمدی و حسین کامیاب را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم. همچنین سلیمانی را به خاطر تنبیه انضباطی کنار گذاشته ایم.

دایی در پاسخ به این پرسش آیا به مربیگری در یک تیم پرستاره فکر نمی نماید، اعلام کرد: اصلاً به این چیزها فکر نمی کنم. الان فقط به فکر چند بازی آینده سایپا هستم. ما تیمی را دست گرفتیم که آن زمان خیلی بیشتر از الان پول داشته است. همان تیم در روز آخر چهاردهم شد. خدا را شکر همه دست به دست هم دادند و در لیگ ماند. با همه مشکلاتی که داشتیم تا الان آبرومند بازی کردیم. سعی می کنیم تا آخر فصل بهتر از این هم بشویم.

سرمربی سایپا در مورد پخش نشدن برنامه نود هم گفت: هیچ برنامه ای نمی تواند جای برنامه نود را بگیرد. متأسفانه سعی کردیم با برنامه های دیگر جای این برنامه را بگیرند که البته هزار سال دیگر هم نمی توانند. این برنامه در تمام خانواده ها بود و تنها برنامه ای بود که همه را بیدار نگه می داشت. متأسفانه با این تصمیماتی که می گیرند مردم را نه از برنامه 90 بلکه از صدا و سیما دور می نمایند. دیگر آن شادابی را در برنامه های ورزشی نداریم. این برنامه شاید هجمه های زیادی علیه من درست کرد اما من صلاح فوتبال مملکت را می خواهم. از زمانی که این برنامه کنار رفته است وضعیت داوری را هم نگاه کنید. برنامه ای که می توانست به فوتبال ما یاری کند در یک اقدام اشتباه خط زدیم و تجربه دو دهه را زیر سوال بردیم و به راحتی چشم پوشی کردیم. در تمام جهان سعی می نمایند سرمایه گذاری نمایند و یک برند درست نمایند. یک برندی هم که با یاری مردم و مدیریت فردوسی پور به راحتی از بین می بریم. امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند و مسائل پشت پرده را در برنامه هایی که مردم دوست دارند دخالت ندهند. صحبت های فردوسی پور در خیلی از مسائل به ضرر خیلی ها بوده است. نباید این مسائل را وارد صدا و سیما کنیم. باید کاری کنیم مردم برنامه های خودمان را نگاه نمایند و دو سه ساعت کانال های خارجی را نگاه ننمایند.

او در انتها اعلام کرد: ما بازیکنانی در سایپا داریم که سنشان کم است اما از لحاظ فوتبالی بزرگ هستند. من نتوانستم از آن ها استفاده کنم. اگر یک روزی ما ماندگار شدیم یک تیم جوان و خیلی بهتر از سال جاری را می بندیم. امیرحسین حسین زاده بازیکن خیلی خوب و بزرگی است. هنوز جا دارد که به ترابی و قلی زاده برسد و نمی توانیم مقایسه کنیم. او در این چند بازی اعتماد ما را جلب نموده است. ما از این دست بازیکنان خیلی دارم و من نتوانستم از آن ها استفاده کنم.

منبع: همشهری آنلاین

به "دایی: برانکو استاد من است اما سه امتیاز بازی با پرسپولیس را می خواهیم ، دفاع از برنامه نود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: برانکو استاد من است اما سه امتیاز بازی با پرسپولیس را می خواهیم ، دفاع از برنامه نود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید