دفاع هیئت هاى بازنشسته از روساى بازنشسته؛ پیرمردها فوتبال را رها نمى نمایند

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، بخش قابل توجهى از اعضاى مجمع را بازنشسته هایى تشکیل مى دهند که مدت هاست حاضر به ترک کرسى ریاست خود نشدند.

دفاع هیئت هاى بازنشسته از روساى بازنشسته؛ پیرمردها فوتبال را رها نمى نمایند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ دکوراسیون، در مجمع عمومی روز گذشته فدراسیون فوتبال همانطور که انتظار مى رفت موضوع بازنشستگان به شکل جدى از جانب اعضا مطرح نشد و نکته جالب توجه انتقاد برخى از اعضا به استعفای بازنشستگان بود!

یکى از اعضاى مجمع که خودش هم بازنشسته محسوب مى گردد با اعتراض به استعفاى مدیران فدراسیون بر مواضع قبلى از جمله استقلال فوتبال و البته مقاومت در برابر اجراى قانون تاکید نمود. این عضو گفت که اعضاى هیئت رئیسه منتخب مجمع هستند و به هیچ وجه نباید تن به استعفا مى دادند!

در واقع اکثر اعضاى مجمع خصوصا بازنشسته هاى این جمع و برخى روساى هیئت هاى فوتبال استان ها که خودشان با گذشت دهه ها حاضر به ترک صندلى ریاست نشده اند حامى استمرار فعالیت بازنشسته ها و مخالف ایجاد تغییرات در ساختار مدیریتى فدراسیون هستند.

به نظر مى رسد اجراى قانون باید از سطوح پایین تر خصوصا در انتخاب روساى هیئت ها شروع گردد تا مجمع بازنشسته فدراسیون حامى تمام قد استمرار فعالیت بازنشسته ها در فوتبال نباشد!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دفاع هیئت هاى بازنشسته از روساى بازنشسته؛ پیرمردها فوتبال را رها نمى نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع هیئت هاى بازنشسته از روساى بازنشسته؛ پیرمردها فوتبال را رها نمى نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید