رالی داکار، کاماز، پیشتاز بخش کامیون، لوب همچنان در تعقیب العطیه

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، مرحله هشتم رالی اتومبیلرانی داکار با فزونی سباستین لوب راننده نامدار رالی دنیا در بخش اتومبیل به سرانجام رسید.

رالی داکار، کاماز، پیشتاز بخش کامیون، لوب همچنان در تعقیب العطیه

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، مرحله هشتم از چهل و یکمین دوره مسابقات اتومبیلرانی رالی داکار در مسیر361 کیلومتری بین سان خوان دمارکونا و پیسکو در کشور پرو برگزار گردید.

در بخش موتور، ماتیاس والکنر (اتریش) از تیم ردبول-کی تی ام با زمان 3 ساعت، 55 دقیقه و 25 ثانیه زودتر از سایرین به خط انتها رسید. در رده بندی کلی توبی پرایس استرالیایی از تیم ردبول-کی تی ام با زمان 28 ساعت و 53 دقیقه و 8 ثانیه در مکان نخست است.

در بخش کواد (چهارچرخ)، نیکولاس کاویگلیاسو، راننده آرژانتینی تیم درگ آن رالی با زمان 5 ساعت و 18 دقیقه و 53 ثانیه به مقام نخست رسید. او در رده بندی کلی نیز با زمان 36 ساعت و 35 دقیقه و 51 ثانیه اول است.

در بخش اتومبیل، سباستین لوب و دستیارش دانیل النا از تیم پی اچ اسپورت با زمان 3 ساعت و 54 دقیقه و 53 ثانیه به عنوان نفرات نخست از انتها عبور کردند. در رده بندی کلی، ناصر العطیه، راننده قطری تیم تویوتا گازو و دستیارش متیو بومل با زمان 29 ساعت و 15 دقیقه و 50 ثانیه اول است.

در بخش SXS، فرانسیسکو لوپس و آلوارو خوان کینتانیا هر دو از شیلی و از تیم کن آم با زمان 4 ساعت، 38 دقیقه و 34 ثانیه زودتر از سایرین به خط انتها رسیدند. لوپس و کینتانیا در مجموع با زمان 36 ساعت و 16 دقیقه و 18 ثانیه، پیشتاز هستند.

در بخش کامیون، دیمیتری سوتنیکوف، دیمتیری نیکیتین و ایلنور موستافین از تیم کاماز با زمان 4 ساعت، 38 دقیقه و 6 ثانیه به خط انتها رسیدند. این تیم 3 نفره روسی با زمان 35 ساعت و یک دقیقه و 35 ثانیه پیشتاز هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رالی داکار، کاماز، پیشتاز بخش کامیون، لوب همچنان در تعقیب العطیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رالی داکار، کاماز، پیشتاز بخش کامیون، لوب همچنان در تعقیب العطیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید