سهم دیباج از اعتبارات دهه فجر 4.5میلیارد تومان است

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر مجد عصر سه شنبه در نشست اعضای شورای شهر دیباج با استاندار سمنان به میزبانی سالن شهرداری ضمن بیان اینکه طی دهه فجر سال جاری 221 پروژه دامغان بااعتباری بالغ بر 36 میلیارد تومان در بخش دولتی و 154 میلیارد تومان در بخش غیر دولتی به بهره برداری رسید، ابراز داشت: سهم اعتبارات دیباج در ایام دهه فجر سال جاری 4.5 میلیارد تومان است.

سهم دیباج از اعتبارات دهه فجر 4.5میلیارد تومان است

وی ضمن بیان اینکه با این اعتبارات پنج پروژه دیباج دامغان افتتاح می گردد، افزود: از سال 96 تاکنون 10 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار برای 23 پروژه عمرانی این شهر هزینه شده است.

فرماندار دامغان ضمن بیان اینکه از محل اعتبارات ارزش افزوده نیز هواشناسی شهر دیباج و ایستگاه اطفای حریق آن تکمیل می گردد، ابراز داشت: دو پروژه مجتمع فرهنگی هنری و سالن ورزشی در دست ساخت است که هم اکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مجد در ادامه توضیح داد: طی ایام الله دهه مبارک فجر سال جاری پروژه های مختلفی با شش میلیارد و 500 میلیون تومان در دامغان کلنگ زنی شد که امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات به زودی شاهد افتتاح این طرح ها باشیم.

وی ضمن بیان اینکه هفت میلیارد تومان تسهیلات روستایی، به منظور حمایت از دو پروژه صنعتی شهر دیباج اختصاص یافته است، افزود: توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و کم جمعیت در اولویت فرمانداری است که با داشتن موقعیت های ممتاز جغرافیایی و ظرفیت های بالا در بخش دامداری کشاورزی اعتبارات خوبی هزینه شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سهم دیباج از اعتبارات دهه فجر 4.5میلیارد تومان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم دیباج از اعتبارات دهه فجر 4.5میلیارد تومان است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید