سه نقره تکواندو ایران در آسیا قطعی شد، هادی پور به مدال برنز رسید

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، در روز نخست رقابت های تکواندوی قهرمانی آسیا 2018 و با اتمام مبارزات مرحله نیمه نهایی، سه مدال نقره تکواندوکاران ایران قطعی شد و آرمین هادی پور با شکست در این مرحله یه مدال برنز رید.

سه نقره تکواندو ایران در آسیا قطعی شد، هادی پور به مدال برنز رسید

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، یست و سومین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا بزرگسالان، در سال 2018 و به میزبانی شهر هوشیمینه کشور ویتنام از صبح امروز (شنبه) پنجم خرداد ماه 1397 شروع شده است. تکواندوکاران ایران نیز با چهار نماینده زنان و چهار نماینده پسران مسابقات امروز شرکت نموده اند که تا کنون یک مدال برنز ایران به ثبت رسیده است.

پس از راه یابی شش تکواندوکار ایران به مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی رقابت های امروز، نتایج تکواندوکاران ایران در این مرحله به توضیح زیر رقم خورد:

گروه زنان

وزن دوم(49- کیلوگرم)، ناهید کیانی توانست در این مرحله با پیروزی 22 بر 8 مقابل جسیکا کانابال فیلیپینی راهی مرحله نیمه نهایی گردد. او در نیمه هایی نیز با شکست 7 بر 5 تیتانیا از کشور اندونزی، راهی مبارزه فینال شده و مدال نقره خود را قطعی کرد.

وزن چهارم(57- کیلوگرم)، طیبه پارسا در این مرحل با حساب 3 بر 9 نتیجه را به زانگشی لو از چین واگذار نموده و به این ترتیب از دور رقابت ها کنار رفت.

گروه مردان

وزن اول(54- کیلوگرم)، آرمین هادی پور در مرحله یک چهارم با حساب 21 بر 11 عبدالله اثیری از عربستان را شکست داد. او در مرحله نیمه نهایی 12 بر 24 نتیجه را به جون جانگ از کره جنوبی واگذار نموده و نخستین مدال ایران را با کسب مدال برنز به دست آورد.

وزن اول(54- کیلوگرم)، ابراهیم صفری در این مرحله با حساب 18 بر 23 مقابل جونگ جانگ از کره جنوبی واگذار نموده و حذف شد. (صفری در صورت پیروزی حریف هادی پور در نیمه نهایی می شد)

وزن دوم(58- کیلوگرم)، فرزان عاشورزاده تکواندوکار المپیکی ایران نیز در این مرحل توانست در راند طلایی بُبُبکوف از ازبکستان را شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی گردد. او در نیمه نهایی تاوین هانپراک تایلندی را شکست داده و با صعود به فینال این وزن، مدال نقره خود را قطعی کرد.

وزن پنجم(74- کیلوگرم)، مهدی جلالی نیز توانست 14 بر 10 محمد حمودا از قطر را شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی گردد. او در نیمه نهایی نیز یانگ کیم از کره جنوبی را شکست داده و با صعود به فینال این وزن، سومین مدال نقره ایران را قطعی کرد.

فریبرز عسگری و مهرو کمرانی راهنمایی تیم ملی تکواندو مردان و زنان ایران در این قابت ها را بر عهده دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سه نقره تکواندو ایران در آسیا قطعی شد، هادی پور به مدال برنز رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه نقره تکواندو ایران در آسیا قطعی شد، هادی پور به مدال برنز رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید