شکست ورونا برابر مدافع عنوان قهرمانی

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، در ادامه رقابت های والیبال در لیگ های مختلف دنیا تیم ورونا برابر پروجا باخت اما اسکرا به سختی از سد ترفل گدانسک گذشت.

شکست ورونا برابر مدافع عنوان قهرمانی

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، در ادامه رقابت های والیبال در لیگ های مختلف دنیا شب گذشته(شنبه) در سری A ایتالیا تیم ورونا در حضور یاران ایرانیش مغلوب مدافع عنوان قهرمانی شد اما در پلاس لیگا لهستان اسکرا بلهاتوف با درخشش عبادی پور از سد ترفال گدانسک گذشت.

در شروع هفته دوم سری A ایتالیا، تیم ورونا در شبی که از محمد جواد معنوی نژاد و مرتضی شریفی زیاد بهره نبرد با حساب سه بر صفر و با امتیاز های 25-12، 25-17 و 25-18 مغلوب پروجا مدافع عنوان قهرمانی شد. در این دیدار معنوی نژاد 5 و شریفی 2 امتیاز برای ورونا کسب کردند تا شاگردان گربیچ دست خالی زمسن را ترک نمایند.

همچنین در سری B، پگ تایوانو در شب درخشش فوق العاده وحید والی نتوانست برابر کلوپ کری در یک ماراتن جذاب کارب از پیش ببرد و در انتها سه بر دو نتیجه را به حریفش واگذار کرد.

در این بازی وحید والی 27 امتیاز کسب کرد اما نتوانست مانع از تیمش گردد.

در یکی از مهمترین دیدار های پلاس لیگای لهستان، تیم اسکرا بلهاتوف در حضور ثابت میلاد عبادی پور موفق شد با نتیجه سه بر دو برابر ترفل گدانسک که هدایتش بر عهده آناستازی است بگذرد.

ست های بازی با امتیاز های 20-25، 25-23، 25-19، 16-25 و 15-12 به سود اسکرا انتها یافت عبادی پور 14 امتیاز برای تیمش کسب کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شکست ورونا برابر مدافع عنوان قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست ورونا برابر مدافع عنوان قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید