صدور بخشنامه هماهنگی در انتصاب مدیران عامل هلدینگ ها

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، در بخشنامه انوشیروان محسنی بندپی آمده است: همانگونه که واقفید بکارگیری بدون ضابطه افراد در سطوح مدیریتی شرکت ها و هلدینگهای تابعه، اساس هرگونه ناکارآمدی، منشاء فساد و تبعیض و لاجرم عامل تخریب و تضعیف اعتماد عمومی نسبت به اعتبار نظام مدیریتی کشور است.

صدور بخشنامه هماهنگی در انتصاب مدیران عامل هلدینگ ها

بنابراین، در راستای ساماندهی مسئله خطیر عزل و نصب ها، پایبندی به اصول تخصص گرایی و ضوابط شایسته سالاری و نظر به حساسیت و مطالبه قاطبه جامعه، تاکید می نمایم وفق بخشنامه شماره 93965 مورخ 15/5/97 و به منظور فراهم سازی فرصت های برابر برای همه واجدین شرایط، انتخاب اعضای هیات مدیره ها و نیز مدیران عامل شرکتها و هلدینگهای تابعه و شرکت های رده اول که مستقیماً به هلدینگ ها متصل هستند، صرفاً از طریق فراخوان عمومی و آنالیز رزومه نخبگان صورت خواهد گرفت؛ در این خصوص لازم است گزینه منتخب کمیته انتصابات، به منظور تصمیم گیری نهایی، منضم به اسناد مثبته و پیوست گزارش دقیقِ فرایند انتخاب، به دفتر اینجانب ارسال گردد. بدیهی است هر گونه انتصاب خارج از این فرایند، غیر قابل قبول است.

همچنین در خصوص انتصاب معاونین و مدیران بلافصل ستادی و اجرایی لازم است روسای سازمان ها، صندوق ها و موسسات وابسته پس از هماهنگی و اخذ تایید اینجانب اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صدور بخشنامه هماهنگی در انتصاب مدیران عامل هلدینگ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور بخشنامه هماهنگی در انتصاب مدیران عامل هلدینگ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید