عذرخواهی باشگاه استقلال از هواداران و تعطیلی 2 روزه تمرینات آبی پوشان

باشگاه استقلال از حضور هوادارانش در دیدار برابر السد قطر قدردانی کرد.

عذرخواهی باشگاه استقلال از هواداران و تعطیلی 2 روزه تمرینات آبی پوشان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، تیم فوتبال استقلال روز دوشنبه با حضور نزدیک به 80 هزار هوادار در استادیوم آزادی میزبان تیم فوتبال السد قطر بود و هواداران با حضور پر رنگ خود یکی از بهترین میزبانی های فصل لیگ قهرمانان آسیا را رقم زدند.

هواداران استقلال اما، روز فوق العاده ای را در استادیوم رقم زدند. سفر از کیلومترها دورتر، سپری کردن یک شب پشت درهای استادیوم، تهیه بلیت و رقم زدن یک روز آرام در استادیوم و تمامی جذابیت بازی که از سوی بازیکنان و کادرفنی تیم قطری نیز به آن اشاره شد برگ برنده ای برای همه هوادارانی است که روز دوشنبه خود را برای حمایت از استقلال به استادیوم آزادی رساندند.

باشگاه استقلال ضمن عذرخواهی بابت نتیجه مسابقه که مطابق میل هواداران بزرگ و فهیم استقلال نبود، از هوادارانی که خود را برای حمایت از استقلال به استادیوم آزادی رساندند و روز فوق العاده ای را رقم زدند، قدردانی و تشکر می نماید.

به گزارش خبرنگاران، تیم استقلال روز گذشته در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد. با تصمیم کادر فنی استقلال به دنبال برگزاری این بازی تمرینات آبی پوشان دو روز تعطیل خواهد بود و آبی پوشان از پنجشنبه تمرینات را پیگیری خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عذرخواهی باشگاه استقلال از هواداران و تعطیلی 2 روزه تمرینات آبی پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی باشگاه استقلال از هواداران و تعطیلی 2 روزه تمرینات آبی پوشان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید