عزیز فریسات: طرفداران ما دنبال بازی زیبا هستند نه 90 دقیقه دفاع و ضدحمله، روی اتفاقات فوتبالی ذوب آهن را نبردیم

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، عزیز فریسات، سرمربی موقت فولاد خوزستان مدعی شد روی اتفاقات فوتبالی به سه امتیاز دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان نرسیده است. - اخبار استانها -

عزیز فریسات: طرفداران ما دنبال بازی زیبا هستند نه 90 دقیقه دفاع و ضدحمله، روی اتفاقات فوتبالی ذوب آهن را نبردیم

به گزارش خبرنگار وبلاگ دکوراسیون از اهواز، عزیر فریسات پس از تساوی بدون گل تیمش برابر ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور گفت: امروز هر دو تیم خیلی خوب و تماشاگرپسند بازی کردند. در نیمه اول هر دو تیم موقعیت گلزنی داشتند، اما ما برنده راهی رختکن شدیم.

وی اضافه نمود: با آغاز نیمه دوم این ما بودیم که در ابتدا بازی را در کنترل داشتیم، اما رفته رفته ذوب آهن روی دروازه مان خطرساز شد و در نهایت به گل رسید. در ادامه هر دو تیم فشار زیادی روی دروازه یکدیگر آوردند و بازی بسیار جذاب شد. فکر می کنم تماشاگرانی که در استادیوم بودند از تماشای مسابقه حسابی لذت بردند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد اظهار داشت: طرفداران ما دنبال بازی زیبا هستند نه اینکه شما 90 دقیقه بسته بازی کنید و دنبال ضدحملات باشید. تماشاگر دنبال بازی زیبا و تهاجمی است، فوتبالی که امروز هر دو تیم ارائه کردند و خوشحالم که طرفداران هم لذت بردند. این نوع بازی کردن باعث می گردد طرفداران مان با ما آشتی نمایند.

فریسات در پاسخ به این سؤال که چرا از سینا مریدی در پست هافبک دفاعی استفاده نکرد، یادآور شد: ما در این مسابقه دورقی و سالاروند را پشت مریدی بازی دادیم، چرا که سینا در بازی با پیکان وقتی به میدان آمد عملکرد عالی داشت غیر از این که یک گل زد در گل دیگری هم نقش داشت. او فوتبالیست بزرگی است و امروز هم عملکرد خوبی داشت.

وی درباره آینده تیمش نیز گفت: با تغییرات تاکتیکی که در تیم ایجاد کردیم احتیاج به زمان است تا بهتر شویم. امروز هم دیدید که در حمله به دفاع خیلی سریع عمل می کردیم و موقعیت های خوبی هم خلق کردیم. اعتقاد من این است که امروز روی اتفاقات فوتبالی بازی را نبردیم و البته هر دو تیم فوتبال زیبایی را ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عزیز فریسات: طرفداران ما دنبال بازی زیبا هستند نه 90 دقیقه دفاع و ضدحمله، روی اتفاقات فوتبالی ذوب آهن را نبردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیز فریسات: طرفداران ما دنبال بازی زیبا هستند نه 90 دقیقه دفاع و ضدحمله، روی اتفاقات فوتبالی ذوب آهن را نبردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید