فوتبال دنیا، جانشین ماروتا در یوونتوس مشخص شد

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، فوتبال دنیا - جانشین مدیر اجرایی بانوی پیر در این باشگاه تعیین شد.

فوتبال دنیا، جانشین ماروتا در یوونتوس مشخص شد

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس امروز (دوشنبه) در جلسه سازمان لیگ ایتالیا ساختار مدیریتی جدید این باشگاه را بعد از خروج جوزپه ماروتا و آلدو ماتزیا تشریح کرد.

ماروتا، مدیر اجرایی موفق باشگاه یوونتوس که سال 2010 به استخدام این باشگاه درآمد، شنبه شب گفت که در خاتمه ماه اکتبر به کارش در تورین خاتمه می دهد که ظاهراً دلیل آن تمدید نشدن قرارداد کاری اش از سوی بانوی پیر و قرار نگرفتن نامش در لیست اعضای هیئت مدیره باشگاه بوده است. علاوه بر او، نام آلدو ماتزیا، مدیر امور مالی باشگاه یوونتوس هم به همکاری خود با این باشگاه خاتمه می دهد.

آنیلی در این خصوص گفت: همانطور که برای همه مشخص است، هر باشگاه یک هیئت مدیره دارد که بر طبق یکسری اصول امور باشگاه را مدیریت می کند. اعضای هیئت مدیره جدید باشگاه ما هم در تاریخ 25 اکتبر پس ازجلسه سالانه مشخص خواهند شد. مدل مدیریتی یوونتوس از زمان آغاز ریاست من در این باشگاه تا به امروز یکسان بوده و خواهد ماند. این مدل بر پایه سه ستون است: ورزش، درآمد ها و خدمات. یوونتوس بر اساس همین مدل به کارش ادامه می دهد اما ساختار مدیریتی یوونتوس تغییر می کند. جدول رده بندی سری A

آنیلی ادامه داد: جورجو ریچی مدیر امور مالی باشگاه خواهد شد، فابیو پاراتیچی (معاون ماروتا) مدیر حوزه ورزشی باشگاه می شود و مارکو ره هم مدیر بخش خدمات خواهد شد. ماروتا و ماتزیا کارهای بزرگی انجام دادند. آنها رهبران بزرگ و جوان را پرورش دادند که از پس چالش های بزرگی مانند آنچه در سال 2011 داشتیم، برآمدند اگرچه چالش های فعلی ما به مراتب بزرگتر هستند، چون ما الان داریم در عرصه ای جهانی کار می کنیم. ما باید مطمئن شویم که یوونتوس همرده تیم های طراز اول فوتبال اروپا می ماند و از لحاظ درآمدزایی می تواند با تیم هایی مانند بایرن مونیخ، رئال مادرید، بارسلونا، تیم های انگلیسی و پاری سن ژرمن رقابت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، جانشین ماروتا در یوونتوس مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، جانشین ماروتا در یوونتوس مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید