ماسک خود تمیزشونده چینی

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، در این ماسک از سیستم فیلتر N95 استفاده می شود که موثرترین فیلتر در مقابله با کروناویروس و دیگر ویروس های عفونی است. به گفته سخنگوی شرکت چینی، این ماسک ها قبل از هرچیز برای افراد معمولی و نه کادر درمان درنظرگرفته شده است.

ماسک خود تمیزشونده چینی

شرکت چینی Huami در باره عملکرد ماسک جدید برای دفاع در مقابل کروناویروس توضیح داد. این ماسک برخلاف دیگر ماسک ها، به مدت یک ماه و نیم بطور موثر هوا را پاکسازی می کند.

ماسک های Aeri با فیلتر و سیستم ضدعفونی با کمک اشعه ماروابنفش کار می کند. فقط کافیست این ماسک به مدت 10 دقیقه به برق وصل شود تا خودبخود فیلتر داخلی را ضدعفونی کند.

ماسک های تولیدی شرکت Huami به چند دلیل برتر از دیگر ماسک ها هستند. اولا این ماسک ها از پلاستیک شفاف ساخته می شوند تا افرادی که از آن ها استفاده می کنند با مسئله ای در استفاده از اسمارت فون های که دارای سیستم تشخیص چهره روبرو نشوند.

در این ماسک از سیستم فیلتر N95 استفاده می شود که موثرترین فیلتر در مقابله با کروناویروس و دیگر ویروس های عفونی است. به گفته سخنگوی شرکت چینی، این ماسک ها قبل از هرچیز برای افراد معمولی و نه کادر درمان درنظرگرفته شده است.

از این فیلتر می توان چندبار استفاده کرد و با وصل آن به برق و استفاده از یو اس بی اشعه ماورابنفش را فعال کرد. بدین ترتیب فقط داخل ماسک ضدعفونی می شود و قسمت بیرونی ماسک باید با کمک مواد ضدعفونی کننده معمولی تمیز شود.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید

به "ماسک خود تمیزشونده چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسک خود تمیزشونده چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید