مجلس آمادگی لازم برای حمایت از نخبگان جهاد دانشگاهی را دارد

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، خبرنگاران/خوزستان نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه گفت: امروزه جهاد دانشگاهی یکی از با ارزش ترین سرمایه های علمی، معنوی و مادی کشور به شمار می رود و مجلس آمادگی لازم برای حمایت از طرح های نخبگان و متخصصان این نهاد علمی و پژوهشی را دارد.

مجلس آمادگی لازم برای حمایت از نخبگان جهاد دانشگاهی را دارد

مجتبی یوسفی به فعالیت های جهاد دانشگاهی در طول 40 سال اخیر انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: جهاد دانشگاهی در عرصه های گوناگون علمی، پژوهشی و آموزشی فعالیت های ارزشمندی را با موضوع انقلاب اسلامی انجام داده است.

وی در ادامه اضافه نمود: باید از تجربیات نخبگان جهاد دانشگاهی برای پیشبرد اهداف کشورمان در عرصه های گوناگون استفاده لازم برده گردد و همچنین نخبگان و مسئولان این نهاد مهم نیز باید برای توسعه کشور تمام توان خود را به کار گیرند.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخلی می تواند بسیاری از مسائل کشور را مرتفع کند، تاکید نمود: با فعال سازی ظرفیت های داخلی، بسیاری از مسائل کشور اعم از بیکاری جوانان، مسائل مالی و معیشتی و ... رفع خواهند شد و مجلس شورای اسلامی آمادگی لازم برای حمایت از طرح های نخبگان و متخصصان جهاد دانشگاهی را دارد.

نماینده مردم اهواز در ادامه اضافه نمود: در حال حاضر از هر زمان دیگری توجه به پتانسیل ها، طرح های جدید و اندیشه های نو و خلاقانه نخبگان جهاد دانشگاهی، برای توسعه کشور در زمینه های مختلف امری لازم است.

یوسفی به فعالیت های مثمر ثمر جهاد دانشگاهی در عرصه های گوناگون برای کشور اشاره و عنوان نمود: یکی از دستاوردهای ارزشمند تشکیل جهاد دانشگاهی، علاوه بر تربیت نیروهای مومن و برجسته، کوشش و توجه به استعدادیابی و پرورش نخبگان در زمینه های مختلف است.

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، به نقل از خانه ملت، وی در ادامه اضافه نمود: تمامی پیشرفت های موجود در حوزه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و پژوهشی جهاد دانشگاهی، به واسطه حضور انسان های اهل فکر و اندیشه بوده است.

نماینده مردم اهواز به توجهات ویژه رهبر معظم انقلاب به جهاد دانشگاهی اشاره و توضیح داد: رهبر انقلاب توجه ویژه ای به این نهاد انقلابی دارند؛ بنابراین امروزه جهاد دانشگاهی یکی از با ارزش ترین سرمایه های علمی، معنوی و مادی کشور به شمار می رود که در صورت استفاده از افکار و اندیشه های آن، بسیاری از مسائل مان حل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مجلس آمادگی لازم برای حمایت از نخبگان جهاد دانشگاهی را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس آمادگی لازم برای حمایت از نخبگان جهاد دانشگاهی را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید