مربی نفت مسجدسلیمان: تمام فکر و ذکرمان را می گذاریم که 3 امتیاز بازی با سپیدرود را بگیریم

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، حشمت شیخ رباط، مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، این تیم در دیدار هفته آینده مقابل سپیدرود رشت تنها برای کسب سه امتیاز به میدان خواهد رفت.

مربی نفت مسجدسلیمان: تمام فکر و ذکرمان را می گذاریم که 3 امتیاز بازی با سپیدرود را بگیریم

به گزارش خبرنگار وبلاگ دکوراسیون از آبادان, حشمت شیخ رباط بعد از شکست 3 بر یک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل صنعت نفت آبادان ضمن بیان این مطلب گفت: بازی امروز خوب بود. ما در نیمه اول چند موقعیت خوب داشتیم که تبدیل به گل نشد. در نیمه دوم آغاز به حمله کردیم و بازهم موقعیت داشتیم و روی یک پنالتی بازی را به تساوی کشیدیم.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه اضافه کرد: بعد از آن دو بازیکن ما مصدوم شدند و نتوانستیم بازیکنان خوبی جایگزین کنیم و به همین دلیل هم نتیجه را واگذار کردیم.

وی در خصوص دیدار هفته آینده تیم نفت مسجدسلیمان مقابل سپیدرود رشت توضیح داد: تمام فکر و ذکرمان را می گذاریم تا سه امتیاز آن بازی خانگی را به دست بیاوریم.

شیخ رباط در خصوص استفاده از محمد پاپی در این بازی گفت: پاپی را در کناره ها می خواستیم استفاده کنیم، ولی نتوانست و انتظارات را برآورده نکرد. در نهایت مجبور شدیم او را تعویض کنیم.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پایان خاطر نشان کرد: این اولین باری است که روی نیمکت نفت نشستم. متأسفانه ما تمام کننده نداریم و دیدید که چقدر توپ روی دروازه تیم نفت ریختیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی نفت مسجدسلیمان: تمام فکر و ذکرمان را می گذاریم که 3 امتیاز بازی با سپیدرود را بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی نفت مسجدسلیمان: تمام فکر و ذکرمان را می گذاریم که 3 امتیاز بازی با سپیدرود را بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید