نسخه 5G گلکسی اس 10 آتش گرفت!

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، به نظر می رسد که نسخه مجهز به شبکه 5G گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی اس 10 دچار انفجار و آتش گرفتگی شده است که می تواند تجربه ناخوشایند نوت 7 را برای سامسونگ تکرار کند.

نسخه 5G گلکسی اس 10 آتش گرفت!

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، اخبار و گزارش های منتشر شده از سوی یکی از کاربران گوشی هوشمند و پرچمدار نسخه 5G گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی اس 10 سر و صدای بسیاری از کاربران را درآورده و جنجال های متعددی را در فضای مجازی به راه انداخته است به گونه ای که بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران بر این باورند که آتش دریافت گوشی هوشمند اس 10 5G می تواند باری دیگر تجربه تلخ زیان دهی سامسونگ و همچنین از بین رفتن گوشسی کاربران را برای آنها تداعی کند.

چند سال پیش بود که تعداد زیادی از کاربران گوشی های گلکسی نوت 7 در فضای مجازی و پرتال رسمی سامسونگ اعلام کردند که گوشی آنها بدون هیچ دلیل خاصی دچار آتش گرفتگی و انفجار شده است که این امر بعد از مدت کوتاهی منجر شد که این غول تکنولوژی کره ای مجبور گردد تمامی گوشی های گلکسی نوت 7 را از بازار جمع آوری نموده و به موجب آن نیز متحمل ضرر و زیان های گسترده ای گردد.

حالا تازه ترین اخبار و گزارش های منتشر شده در وب سایت سی نت نشان می دهند که نسخه مجهز به شبکه 5G گلکسی اس 10 نیز که قرار بود نشانه توانایی و قدرت بالای سامسونگ در پیاده سازی تکنولوژی های جدید روز جهان باشد، محتمل است که به سرنوشت نوت 7 دچار گردد و تجربه های تلخ متعددی را برای کاربرانش به وجود بیاورد.

البته بعضی از گزارش ها حاکی از آن است که کارشناسان سامسونگ بعد از مراجعه به کاربر و گوشی مربوطه و آنالیز های دقیق اعلام نموده اند که مشکل انفجار باتری گوشی وی تحت تأثیر یک آسیب و فشار خارجی اجرا شده است.

این کاربر در تشریح این رویداد مدعی شده بود که از استشمام بوی سوختگی و دود حاصل از آن متوجه بروز مشکل در گوشی جدید خود شده است.

وی همچنین خاطرنشان نموده است که بعد از مشاهده آتش دریافت گوشی که روی میزش قرار داشته، به سرعت آن را روی زمین انداخته و این تنها ضربه ای است که در طول چند روز اخیر به آن وارد شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نسخه 5G گلکسی اس 10 آتش گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه 5G گلکسی اس 10 آتش گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید