نهادینه کردن فرهنگ منابع طبیعی با همراهی اصحاب قلم میسر می گردد

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: نهادینه کردن فرهنگ منابع طبیعی با همراهی اصحاب قلم میسر می گردد.

نهادینه کردن فرهنگ منابع طبیعی با همراهی اصحاب قلم میسر می گردد

به گزارش از ، علی محمدی مقدم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری در ملاقات با مدیرکل، معاونین، وبلاگ دکوراسیون و عوامل تهیه گزارشات خبری صدا و سیمای مرکز استان به مناسبت روز خبرنگار، گفت: نهادینه کردن فرهنگ منابع طبیعی و جهت دهی به افکار عمومی در راستای حفاظت و حراست از طبیعت با همراهی اصحاب رسانه به ثمر می نشیند.

او اضافه نمود: نقش مؤثر رسانه ها و در رأس آن ها صدا و سیما، در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی انکار ناپذیر است که خوشبختانه در حوزه منابع طبیعی کوشش و حمایت های این قشر قابل تقدیر می باشد.

یوسف افشارنیا مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان نیز در این نشست گفت: چالش امروز جهان معضل زیست محیطی و تغییر و تحول در طبیعت و منابع طبیعی است.

او اضافه نمود: برهم خوردن چرخه طبیعت و اکوسیستم، تغییرات آب و هوایی همچون ترسالی ها و خشکسالی ها و افزایش بیماری و آفات را به دنبال دارد.

افشارنیا افزود: بخشی از این تغییرات به دست انسان ها و ناشی از سهل انگاری هاست که رسانه ملی در فرهنگ سازی میان مردم بویژه در حفظ و حراست از منابع طبیعی و به دنبال آن پایداری سرزمین نقش موثری ایفا می نماید.

خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نهادینه کردن فرهنگ منابع طبیعی با همراهی اصحاب قلم میسر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهادینه کردن فرهنگ منابع طبیعی با همراهی اصحاب قلم میسر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید