هکتور کوپر: هدف مان قهرمانی در جام ملت های آسیا است

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال ازبکستان از هدف گذاری قهرمانی جام ملت های 2019 آسیا اطلاع داد.

هکتور کوپر: هدف مان قهرمانی در جام ملت های آسیا است

به گزارش وبلاگ دکوراسیون و به نقل از سایت چمپیونات ازبکستان، هکتور کوپر در نشست خبری گفت: می خواهم این مسئله را مورد توجه قرار دهم که نتیجه دیدار دوستانه مان در استرالیا خوب نبود اما چنین بازی هایی فرصت کشف مسائل تیمی را ایجاد می نمایند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان اضافه نمود: کوشش می کنیم تا شروع جام ملت های 2019 آسیا در امارات نقطه ضعف تیمی و کمبودها را رفع کنیم. هدف مان قهرمانی در این رقابت ها است.

هکتور کوپر ادامه داد: در بازی های تدارکاتی می توانیم تاکتیک های جدیدی را مورد ارزیابی قرار دهیم و شاید سبک بازی موردنظرم خوشایند برخی ها نبود. اگر به این نتیجه برسم که اشتباه کردم قطعا سبک بازی را تغییر خواهم داد.ما در چند وقت اخیر بازیکنان زیادی را به کار گرفتیم و اردوی دیگری نیز پیش رو داریم. طرفداران ازبکستان اسامی جدید زیادی در جام ملت ها در ترکیب تیم ملی فوتبال ازبکستان خواهند دید. نمی خواهم بگویم با چه تاکتیکی در این رقابت ها بازی خواهیم کرد زیرا مساله مهم برای طرفداران نتیجه است. دوست دارم تا تیم ملی فوتبال ازبکستان تعادل داشته باشد و بازیکنان قادر به اجرای خواسته های من هستند. شاید برخی ها به خاطر نتایج اخیر بازی های تدارکاتی تحت تاثیر قرار گرفته باشند اما مثبت اندیش هستم و عزم قهرمانی در جام ملت های 2019 آسیا داریم.

تیم ملی فوتبال ازبکستان در گروه F جام ملت های 2019 آسیا که از 15 دی ماه امسال به میزبانی امارات شروع می گردد با تیم های ملی ژاپن، عمان و ترکمنستان قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هکتور کوپر: هدف مان قهرمانی در جام ملت های آسیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هکتور کوپر: هدف مان قهرمانی در جام ملت های آسیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید