والیبال جوانان دنیا، فزونی مطلق ایران مقابل برزیل در دفاع و سرویس، یلی امتیازآورترین بازیکن زمین شد

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، تیم والیبال جوانان ایران در بازی نیمه نهایی مسابقات قهرمانی دنیا مقابل برزیل با عملکردی خارق العاده در دفاع و سرویس به پیروزی رسید.

والیبال جوانان دنیا، فزونی مطلق ایران مقابل برزیل در دفاع و سرویس، یلی امتیازآورترین بازیکن زمین شد

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، تیم ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 21 سال دنیا با نتیجه قاطع 3 بر صفر، برزیل را شکست داد.

شاگردان بهروز عطایی در این بازی که در شهر منامه کشور بحرین برگزار گردید، رجحان قابل توجهی در دفاع روی تور و سرویس مقابل حریف صاحب نام خود داشتند.

بازیکنان ایران در خاتمه این بازی، 38 امتیاز از حمله، پنج امتیاز مستقیم از دفاع روی تور، 9 پوئن سرویس و 23 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند. بازیکنان برزیل هم 30 امتیاز از حمله، سه امتیاز مستقیم از دفاع روی تور و 18 امتیاز از اشتباهات ایران به نام خود ثبت کردند.

در این مسابقه پوریا یلی 18 و امیرحسین اسفندیار 14 امتیاز برای ایران کسب کردند و ویکتور آلمیدا 10 امتیاز برای برزیل به دست آورد.

تیم جوانان ایران از ساعت 20:30 فردا (شنبه) در بازی فینال رقابت های والیبال قهرمانی زیر 21 سال دنیا با ایتالیا روبه رو می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "والیبال جوانان دنیا، فزونی مطلق ایران مقابل برزیل در دفاع و سرویس، یلی امتیازآورترین بازیکن زمین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال جوانان دنیا، فزونی مطلق ایران مقابل برزیل در دفاع و سرویس، یلی امتیازآورترین بازیکن زمین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید