واکنش کویت به آتش زدن پرچم خود در مصر

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، سفارت کویت در مصر اقدام بعضی از شهروندان این کشور در فراخوان برای آتش زدن پرچم کویت و اهانت به شخصیت های سیاسی آن را محکوم کرد و از قاهره خواست جلوی این اقدامات توهین آمیز را بگیرد.

واکنش کویت به آتش زدن پرچم خود در مصر

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دکوراسیون، سفارت دولت کویت در مصر از مقامات این کشور خواست اقدامات لازم برای ممانعت از اهانت به کویت را اتخاذ کند.

خبرگزاری رسمی کویت (کونا) گزارش داد که سفارت این کشور در قاهره امروز آدینه در بیانیه ای انتشار تصاویر و ویدیوهایی از آتش زدن پرچم کویت در مصر را محکوم کرد و گفت: این اقدام توهین آمیز، ناراحتی شدید در بین محافل رسمی و مردمی کویت را در پی داشته و باعث جریحه دار شدن احساسات مردم این کشور شده است.

سفارت کویت هشدار داد که ادامه این گونه اقدامات و اهانت به شخصیت های مهم کویتی می تواند بر روابط برادرانه کویت و مصر تأثیر منفی بگذارد.

سفارت کویت در قاهره گفته است که طی تماس هایی که با مقامات جمهوری مصر داشته، مراتب اعتراض و ناراحتی کویتی ها از اقدامات ضد کویتی در این کشور را به آن ها ابلاغ و این اقدامات را محکوم نموده است.

طی هفته اخیر انتشار ویدیوئی از ضرب و شتم یک جوان مصری مقیم کویت توسط شهروندان این کشور، خشم عمومی مصری ها را در شبکه های اجتماعی و رسانه ها داشته و همین مسئله باعث شد که بعضی در مصر، پرچم کویت را آتش زده و برای ادامه آن فراخوان دهند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "واکنش کویت به آتش زدن پرچم خود در مصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کویت به آتش زدن پرچم خود در مصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید