وزش باد و گرد و خاک در نوار شرقی کشور

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد و گرد و خاک در نوار شرقی کشور از کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر اطلاع داد.

وزش باد و گرد و خاک در نوار شرقی کشور

احد وظیفه در گفت وگو با وبلاگ دکوراسیون، با بیان اینکه بر اساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های هواشناسی در بیشتر مناطق کشور تا روز یکشنبه (11 شهریور) آسمانی آفتابی و جوی پایدار در کشور خواهیم داشت، اظهار کرد: در ساعات بعد ازظهر امروز (8 شهریور) در برخی از مناطق شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رشد ابر پیش بینی می گردد.

وظیفه با بیان این که روز شنبه (10 شهریور) غرب کشور و سواحل دریای خزر کاهش نسبی دما خواهند داشت، توضیح داد: طی سه روز آینده وزش باد و گرد و خاک در نوار شرقی کشور و در منطقه زابل طوفان گرد و خاک پیش بینی می گردد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در خاتمه درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده، اظهار کرد: آسمان تهران فردا (9 شهریور) صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای 25 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد و روز شنبه (10 شهریور) صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای 24 و حداکثر دمای 34 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وزش باد و گرد و خاک در نوار شرقی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد و گرد و خاک در نوار شرقی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید