18 دلیل برای اینکه چرا کنیا باید مقصد بعدی شما باشد

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، ترزا در ماه می در کنیا بوده‌است و سعی دارد روابط تجاری خود را افزایش دهد ( و نه ، با تشکر ) . اینها 18 دلیل خوب برای شروع برنامه‌ریزی برای سفر خود هستند .

18 دلیل برای اینکه چرا کنیا باید مقصد بعدی شما باشد

1. شما می‌توانید پنج عدد بزرگ را تشخیص دهید

کنیا به راحتی یکی از بزرگ‌ترین مقاصد مراقبت از حیات وحش جهان است در حالی که برای پنج نفر بزرگ ( شیر آفریقایی ، فیل آفریقایی ، کیپ buffalo ، پلنگ آفریقایی و کرگدن سیاه و سیاه ) است . لیزا Grainger ، نویسنده سفر تلگراف که اغلب از افریقا دیدن می‌کند ، می‌گوید که operators safari Responsible شامل Sarara کمپ و Kampi یا کانزی است . وی گفت که مردم محلی اردوگاه‌های خود را دارند و همه این مزایا به جای جیب شرکت‌های ثروتمند به درون جوامع خود باز می‌گردد .

2. یا شاهد بزرگ‌ترین مهاجرت روی زمین باشید

از اواسط ماه اوت تا اکتبر ، بیش از یک میلیون wildebeest از سرنگتی در کشور همسایه تانزانیا به Kenyas Maasai مارا مهاجرت کردند و صدها هزار مرد زال ، گورخر و eland را همراهی کردند . با وجود تعداد زیادی ویدیو و عکاسی موجود در اینترنت ، هیچ چیز نزدیک به دیدن حرکت دسته‌جمعی حیوانات در نوسان است و در یکی از شگفتی‌های بزرگ جهان طبیعی به نوسان و نوسان در می‌آید.

3. ورودی ساده‌تر از همیشه است

مقامات کنیا سیستم ویزای الکترونیک را در سال 2015 معرفی کردند ، به این معنی که مسافران بریتانیایی دیگر نیازی به درخواست برای مدارک ورود قبل از سفر یا صف در فرودگاه برای تمام تمبرهای مناسب ندارند . یک ویزای ورودی واحد برای هر نفر 51 دلار ( 39 پوند ) هزینه دارد و سایت ویزای الکترونیک از دفتر راهنمای سفر کنیا در ارتباط است . اطمینان حاصل کنید که از وب سایت رسمی ویزا برای اجتناب از being توسط ارائه دهندگان جعلی استفاده می‌کنید .

4. ایده‌آل آن برای safari - timers

برایان جکمن ( Hugh Jackman )، سفره‌ای اکتشافی سفره‌ای اکتشافی ، کنیا را به عنوان یکی از بهترین کشورها در آفریقا برای اولین بازدید از حیات وحش خود توصیه می‌کند . او گفت : اگر شما یک پرواز شبانه را از فرودگاه Heathrow بگیرید ، صبح روز بعد می‌توانید به یک هواپیمای سبک انتقال دهید و در زمانی برای غذا در بوته باشید . چنین چیزهایی در نایروبی ممکن است به این دلیل که صنعت سیاحتی "Kenyas safari " با یک زیرساخت توریستی کارآمد با انتخاب خیره‌کننده اردوگاه‌ها و lodges که برای تمام بودجه‌ها مناسب است پشتیبانی می‌شود . بعد از همه اینها ، جایی است که safaris مدرن در Twenties اختراع شدند .

5. گربه‌های بزرگ به وفور یافت می‌شوند

Maasai مارا برای رویارویی با گربه‌های بزرگ یکی از بهترین مکان‌ها در آفریقا است . جکمن (Jackman ) در راهنمای خود برای 10 امین safaris لوکس در آفریقا نوشت : یوزپلنگ‌ها و شیرها در دشت‌ها پرسه می‌زنند و منتظر the مهاجر و پلنگ در کنار درختان انجیر خود هستند . در حقیقت ، حیوانات به قدری با این منطقه در ارتباط هستند که بی‌بی‌سی مارا را برای مجموعه تلویزیونی "خاطرات Big " شان انتخاب کرده‌است .

6. پس از یک سفر اکتشافی در ساحل

جغرافیای Kenyas به این معنی است که ترکیب کاملی از جانوران و پوشش گیاهی در ده‌ها پارک ملی قدرتمند و فرصت‌هایی برای دراز کشیدن بر روی سواحل شنی سفید اقیانوس هند ارائه می‌دهد . سفر آفریقا سفر مسافرتی 10 روزه را پیشنهاد می‌کند ، با اولین توقف در کمپ Laikipia کمپ ، خانه برای بالاترین جمعیت کرگدن سیاه و همچنین فیل ، یوزپلنگ ، شیر و پلنگ . مهمان ‌ها سپس برای چند روز استراحت و استراحت به هتل ساحلی می‌روند .

چون پرنده پر جنب و جوش خواهد شد

کنیا دارای بیش از 800 گونه پرنده ثبت‌شده از جمله جمعیت پرزرق و برق تفنگ‌های صورتی رنگی است که تجمع آن‌ها برای عکس‌های خیالی تشکیل می‌شود . آن‌ها در طول یک دهه گذشته به دلیل صنعتی شدن و افزایش سطح آب , به دلیل صنعتی شدن و افزایش سطح آب , به این دریاچه رانده شده‌اند . پرندگان چهار پا همچنین از دریاچه گراس , زادگاه مرغ‌های بال دار با بالدار , سارها , و عقاب‌های آفریقایی, بازدید می‌کنند .

میتونی زیر ستاره‌ها بخوابی .

این هتل در یک جریب زمین رزرو درجه یک قرار دارد و مهمانان می‌توانند شب را در کلبه‌های خصوصی که به آسمان باز شده و به آسمان بروند تجربه کنند . تختی که اگر آب و هوایی تبدیل به یک سوراخ آب یا رودخانه‌ای شود که در آن هر شانسی برای دیدن یا شنیدن صدای بازی وجود دارد .
بهترین گوشه کشور است . این آفریقاست : هوا با بوی گیاهان سبز , زنده با صدای موجودات زنده است و در شب با چیزی که به نظر یک تریلیون ستاره می‌رسد روشن می‌شود .

کوه کلیمانجارو ( کوه کلیمانجارو )

کوه کلیمانجارو که کم‌تر شناخته‌شده از خواهر تانزانیایی خود , کوه کلیمانجارو و صعود چالش برانگیزتر در میان کوه نشینان , کوه کنیا در پارک ملی خود , در میان جانوران بومی و گیاهان است . با وجود این که این امر به صعود تکنیکی نیاز دارد , بلندترین قله‌های سه قله بلند می‌شود . با این حال حتی پایین‌ترین سطح سه قله آن به طور شگفت آوری در دشت‌های و ساوانا در پایین ارائه می‌دهد و از آنجا که شما بر فراز تپه‌ها صعود می‌کنید ممکن است فیل , بلک بری , دماغه بوفالو , بز کوهی , بز کوهی , بز کوهی, بز کوهی عظیم را ببینید .

وب سایت‌های باستانی دارند که به همه علاقه دارند

حتی برای کسانی که از دورنمای خراب کردن خرابه‌های قدیمی آه می‌کشند , شهر سابق این شهر در نزدیکی ساحل دریا با شکست روبرو نخواهد شد . با ریشه در قرن نوزدهم , این شهر سواحیلی در قرن بیست و یکم به اوج خود رسید و ثروت آن توسط خوشه‌های مساجد , یک کاخ باشکوه و خانه , و در محوطه‌های پوشیده از جنگل‌های بکر نشان داده می‌شود . این مکان برای اولین بار توسط سر جان کریک , ساکن بریتانیا در زنگبار , بازدید شد و امروزه توسط موزه‌های ملی کنیا نگهداری می‌شود .

خانه خود را به یکی از هتل‌های محبوب ملکه رساند

هنگامی که او در مورد مرگ پدرش , پادشاه جرج ششم , درباره مرگ پدرش , پادشاه جرج ششم , در اینجا اقامت داشت , او را بر تخت نشاند . برای اولین بار در تاریخ جهان
ویلیام ویل به کیت در کنیا پیشنهاد ازدواج داد

کیت میدلتون و پرنس ویلیام در 23 اکتبر در موزه نگهداری حیات وحش در تپه‌ها واقع در کوه کنیا اقامت کردند و پس از اینکه وارث تاج و تخت در هتل لوکس شدند به خانه بازگشتند .

13. توریسم از مردم Kenyas و حیات وحش محافظت می‌کند.

در حقیقت ، توریسم منطقی می‌تواند جایگزین شکار غیر قانونی و دلسرد کردن مردم از درگیر شدن در آن باشد . سفر تلگراف لیزا Grainger می‌نویسد : اگر توریسم در کنیا بمیرد ، پس کسی نیست که از مردمی که از آن زندگی می‌کنند حمایت کند و گشتی‌ها از حیات وحش محافظت می‌کنند . بنابراین جوامع مجبور به تبدیل به حیات وحش برای غذا هستند - و مجبور به رفتن به شهرها برای یافتن کار می‌شوند . گردشگری در اینجا واقعا ً از روش‌های سنتی زندگی و فرهنگ‌ها و طبیعت محافظت می‌کند .

14. شما با mementoes زیبا به خانه باز خواهید گشت

کنیا خانه بسیاری از هنرمندان با استعداد است که اشیا covetable می‌سازند . به دنبال شیشه Kitengela بگردید که در وسط بیشه درست شده‌است و محصولاتی از " سول" ، که به مردم محلی می‌دهد تا کفش‌های کهنه را بردارند و روی ساحل بشویند و آن‌ها را به اسباب‌بازی تبدیل کنند. همچنین به دنبال کمربند و کفش‌های منجوق‌دوزی شده که در سراسر کشور فروخته می‌شوند ، نگاه کنید .

15. شما می‌توانید صبحانه همراه زرافه‌ها را بخورید .

این مانور زرافه مشهور در 12 هکتار زمین خصوصی در حومه نایروبی برپا شده‌است و به مهمانان اجازه می‌دهد تا در جلسات تغذیه غروب شرکت کنند . در انتظار جلسات تغذیه اورژانسی دیگری باشید: یک گروه از giraffes Rothschild اغلب سر خود را از طریق the خانه اربابی برای درمان اضافه می‌کنند .

16. یا شاهد دره بزرگ ریفت

Maasai گله گله، گله فیل ، دشت‌های وسیع و escarpments دراماتیک همه تعریف دره بزرگ ریفت را ، که از کنیا به عنوان بخشی از یک جای 6000 کیلومتری که از آردن در خاور میانه از آفریقا تا موزامبیک امتداد دارد ، تعریف می‌کنند .

17. یک پارک ملی به نام دروازه Hells

این پارک ملی که زمانی یکی از شاخه‌های یک دریاچه ماقبل تاریخ بود نام گذاری شد و این پارک ملی شمال غرب نایروبی با برج Fischers و ستون‌های برج مرکزی در حرکت بود . بازدیدکنندگان می‌توانند بین بوفالو ، گورخر ، eland و Thomsons راه بروند و یکدیگر را scratching کنند . خود را آماده می‌ساخت که با زیبایی دره‌های تنگ و red gorges خاموش شود .

18. نایروبی یک صحنه هنرهای خلاق پر رونق دارد .

مسافران ماجراجوی بیشتری به پایتخت نگاه خواهند کرد که به خاطر میزان جرائم بالا شهرت دارد و دلایل کمی برای چسبیدن به آن‌ها وجود دارد . با این حال ، مراکز مانند مرکز هنرهای godown ، گالری Shifteye ، و موسسه اعتماد Kuono به بازدیدکنندگان و افراد محلی فرصت خواهند داد تا خلاقانه کنیایی را در محل کار ببینند و یک طرف دیگر را به نایروبی نشان دهند . هواداران موسیقی زنده باید اجراهای جاز ، هیپ هاپ و داب را نیز بررسی کنند .

به "18 دلیل برای اینکه چرا کنیا باید مقصد بعدی شما باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "18 دلیل برای اینکه چرا کنیا باید مقصد بعدی شما باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید