کاهش 10درجه ای دمای هوا در اردبیل، جاده ها بارانی و مه آلود می گردد

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، مدیرکل هواشناسی استان اردبیل در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به ورود سامانه سرد و بارشی به استان اضافه کرد: بیشترین تاثیر این سامانه در شهرهای منتهی به استان گیلان دیده خواهد شد.

کاهش 10درجه ای دمای هوا در اردبیل، جاده ها بارانی و مه آلود می گردد

علی دولتی مهر نمین، خلخال، اردبیل و حتی شهرهای بیله سوار، بخض موران گرمی و پارس آباد را از جمله شهرهای متاثر از این سامانه برشمرد و تصرح کرد: طی روزهای آینده بارش های رگباری توام با رعد و برق را در برخی مناطق انتظار داریم.

وی مه گرفتگی و کاهش دید بویژه در مناطق کوهستانی و گردنه های استان را از دیگر پدیده های غالب طی روزهای آینده برشمرد و ییادآور شد: برای شمال استان نیز بارش باران و رگبار و رعد و برق پیش بینی گردیده است.

مدیرکل هواشناسی استان با اشاره به وضعیت جاده ها و گردنه های مواصلاتی این استان طی روزهای آینده تاکید نمود که در بیشتر محورها بویژه محورهای کوهستانی و گردنه ها مه شدید و بارش خفیف را شاهد خواهیم بود.

وی در عین حال با ابراز امیدواری از تداوم بارش ها در این استان طی فصل پاییز بیان داشت: بارش های این فصل باعث خوشحالی کشاورزان منطقه گردیده و باعث می گردد که کشت دیم مناسبی را ببینیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کاهش 10درجه ای دمای هوا در اردبیل، جاده ها بارانی و مه آلود می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 10درجه ای دمای هوا در اردبیل، جاده ها بارانی و مه آلود می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید