کی روش مثل علی پروین است و این تیم مثل تیمی که در پکن قهرمان شد

بهزاد داداش زاده در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به دیدار امروز تیم های ملی ایران و ژاپن گفت: به پیروزی مقابل ژاپن و قهرمانی آن در آسیا خوشبین هستم. تیم ملی این روزها در قلب مردم جای دارد و به نظر می رسد یک همدلی ملی پشت آن قرار گرفته است و این همدلی می تواند منجر به قهرمانی آن در آسیا گردد.

کی روش مثل علی پروین است و این تیم مثل تیمی که در پکن قهرمان شد

وی در ادامه این تبادل نظر اضافه نمود: این تیم را می توان با تیمی که در سا 1990 قهرمان آسیا شد مقایسه کرد. آن موقع هم تیمی متشکل از بهترین ها را داشتیم و بعد ها هم دیده شد آن بازیکنان همه از بزرگان تاریخ فوتبال ایران شدند. اتفاقی که به نظر می رسد انتظار این تیم و بازیکنانش را هم بکشد.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: علی پروین که مربی آن موقع تیم ملی بود کاریزمای خاصی داشت و هیچ بازیکنی نمی توانست بالای حرف او حرف بزند. از آن به بعد دیگر مربیان ملی ما این استحکام و قاطعیت را نداشتند تا کی روش. الان می بینیم کی روش هم همان شخصیت و همان قاطعیت علی پروین را دارد. در تیم ایران هیچ بازیکنی بالاتر از کی روش نیست و همه بازیکنان زیر پرچم او هستند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه بیان داشت: ژاپن تیمی سرعتی و تاکتیکی است و ایران تیمی قدرتی و تکنیکی. تقابل ایران و ژاپن تقابل دو فوتبال متفاوت است. دو فوتبال با دو سبک کاملا متفاوت که در آسیا حرف اول را می زنند. ای کاش این بازی در فینال انجام می شد و به حکم قرعه یکی از این دو تیم ناچار به کنار رفتن از بازیها قبل از فینال نمی شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کی روش مثل علی پروین است و این تیم مثل تیمی که در پکن قهرمان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش مثل علی پروین است و این تیم مثل تیمی که در پکن قهرمان شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید