گتوسو: میلان تیم با ثباتی نیست، ماجرای باکایوکو را فراموش نموده ام

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، سرمربی روسونری پس از پیروزی مهم شاگردانش در خانه فیورنتینا از وضعیت این تیم ابراز نارضایتی کرد.

گتوسو: میلان تیم با ثباتی نیست، ماجرای باکایوکو را فراموش نموده ام

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، شب گذشته (شنبه) میلان با کسب پیروزی یک بر صفر در خانه فیورنتینا 62 امتیازی شد و در رده پنجم ماند تا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در دو هفته باقی مانده به انتها فصل جاری همچنان شانس داشته باشد. میلان که در دو هفته انتهای فصل ابتدا در خانه میزبان فروزینونه است و پس از آن میهمان اسپال خواهد بود، الان سه امتیاز تا آخرین سهمیه سری A در لیگ قهرمانان فصل آینده فاصله دارد. رقبای میلان برای کسب سهمیه تیم های اینتر، آتالانتا و رم هستند که در میان آنها شب گذشته آتالانتای تحت راهنمایی جان پیرو گاسپرینی با کسب پیروزی 2 بر یک مقابل جنوا، توانست موقتاً به رده سوم جدول صعود کند و به سهمیه لیگ قهرمانان نزدیک تر. الان تنها امید میلانی ها این است که آتالانتا در بازی هفته آینده اش در خانه یوونتوس مغلوب گردد تا اختلاف میان دو تیم از میان برود.

جنارو گتوسو سرمربی روسونری پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من داشتم بازی آتالانتا را تماشا می کردم و وقتی که این تیم 2 بر صفر جلو افتاد، تلویزیون را خاموش کردم. سعی کردم یک چرت بزنم اما فایده ای نداشت و به جای آن رفتم یک دوش گرفتم. میلان تیمی با نقاط قوت و ضعف است. ما برای تثبیت صندلی مان در رده چهارم فرصت های زیادی را از دست دادیم. باید مانند تیمی باتجربه عمل کنیم چون بازیکنان جوان ما اعتماد به نفس لازم برای بازی در لحظات حساس را از دست داده اند.

گتوسو اضافه کرد: اگر کسی در ابتدای فصل به ما می گفت که در این مقطع از رقابت ها با رم هم امتیاز خواهیم بود و 4 امتیاز بالاتر از لاتزیو، هیچکدام مان باور نمی کردیم. مشکل این است که ما حتی می توانستیم بهتر از این ها بازی کنیم و در این مدت امتیازات فراوانی را هدر دادیم. به عنوان مثال در خانه پارما بد بازی کردیم اما مقابل تورینو نه چون در آن بازی آنها تا وقتی که گل زدند برای ما مسئله ای ایجاد نکردند. مشکل ما این است که سال جاری ثبات لازم را نداشتیم، چون در طول بازی ها ما بی دلیل دست از چرخاندن توپ، ایجاد موقعیت و ساختن فضا برای پاسکاری می کشیم و بیش از اندازه بی تحرک می شویم.

گتوسو در دوران بازیگری اش به پرخاشگری و خشونت معروف بود اما به نظر می رسد که گتوسوی در دوره مربیگری از نظر شخصیتی با زمان که خودش در زمین بازی حضور داشت، تفاوت های زیادی دارد چرا که او نه در قبال وینچنزو مونتلا، سرمربی فیورنتینا - کسی که پیش از گتوسو سرمربی میلان بود و بعد از اخراجش با جانشین خود جنگ لفظی پیدا کرد - و نه در خصوص تیموئه باکایوکو، هافبک جنجالی میلان که اخیراً بی انضباطی هایی از او سر زده است، رویکردی منفی نداشت.

سرمربی روسونری در این خصوص بیان کرد: من هرگز با وینچنزو مسئله ای نداشته ام. من و او هرگز با هم بحث نکردیم. من او را واقعاً تحسین می کنم. او برای تیم تیمی به جا گذاشت که ذهنم را باز کرد. در تیم ملی ایتالیا ما هم تیمی بودیم. قبل از بازی هم به هم سلام کردیم. همه چیز روبه راه است. در خصوص باکایوکو هم، من همه چیز را فردا روز آن اتفاق فراموش کردم. برایم مهم نیست که یک بازیکن به من بگوید برو به جهنم. مهمترین چیز برای من این است که بازیکنانم در رختکن به هم تیمی هایشان احترام بگذارند. من باید ببینم چه چیزی به صلاح باشگاه میلان است. اگر دشنام دادن و توهین کردن بازیکنان به صلاح باشگاه باشد، آن وقت مسئله ای نیست، می توانم با آن کنار بیایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گتوسو: میلان تیم با ثباتی نیست، ماجرای باکایوکو را فراموش نموده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گتوسو: میلان تیم با ثباتی نیست، ماجرای باکایوکو را فراموش نموده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید