گزارش ارسال بسته های اهدایی به مناطق آسیب دیده گلستان

به گزارش وبلاگ دکوراسیون، همه با هم برای ایران، کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل گلستان

گزارش ارسال بسته های اهدایی به مناطق آسیب دیده گلستان

نوروز سال جاری با اتفاقات ناگواری برای مردم بسکمک از استان های ایران شروع شد و سیل، آسیب های جبران ناپذیری به شهرها و روستاهای ایران وارد کرد. اکنون بسکمک از هموطنان ما در شرایط بحرانی قرار دارند و بسکمک از آسیب هایی که در روزهای اخیر به مردم این شهرها و روستاها وارد شده، جبران پذیر نیست. با این وجود در این شرایط نمی توان کوششی هرچند کوچک را برای همراهی با هموطنان آسیب دیده نادیده گرفت.

در روزهای پس از وقوع سیل در استان گلستان، وبلاگ دکوراسیون کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده در سیل را وظیفه خود دانست. به همین منظور، کمپین همه با هم برای ایران را با همکاری هلال احمر، برای تامین بخشی از وسایل ضروری مردم منطقه شروع کرد تا قدمی بسیار کوچک برای همراهی هموطنان آسیب دیده برداشته گردد. وبلاگ دکوراسیون در مرحله اول لیستی از کالاهای مورد احتیاج هموطنان آسیب دیده تهیه کرد و با هماهنگی و مساعدت سازمان هلال احمر و همکاران مرکز توزیع وبلاگ دکوراسیون در استان گلستان، این کالاها را به دست آسیب دیدگان رساند.

این کمپین با کالاهایی همچون پتو، پوشاک گرم و لوازم بهداشتی به مدت 6 روز روی سایت وبلاگ دکوراسیون نهاده شد. وبلاگ دکوراسیون در مجموع 7 هزار و 700 آیتم کالای اهدایی به ارزش 200 میلیون تومان را در سه مرحله برای هلال احمر استان گلستان ارسال کرد. 50 میلیون تومان از این مبلغ را وبلاگ دکوراسیون تامین کرد و هموطنان عزیز هم با خرید کالاهای موجود در صفحه مخصوص این کمپین به مبلغ حدودی 150 میلیون تومان، در این طرح مشارکت کردند. این کالاها تحویل انبار هلال احمر مرکزی گلستان در شهر گرگان شد و توزیع کالاها در شهرهای آق قلا و گمیشان و روستاهای کل آباد حکیم، سن سبلی، صحنه، یامپی، قرنجیک، سقرتپه، پنج پیکر، چارقلی، چپاقلی و سیمین شهر انجام شد. گفتنی است که کلیه کالاهایی که در صفحه مخصوص این کمپین قابل سفارش بود، به قیمت خرید و بدون حاشیه سود عرضه و ارسال سفارشات فقط به مقصد هلال احمر استان گلستان با هزینه و مسئولیت ارسال وبلاگ دکوراسیون انجام شد.

وبلاگ دکوراسیون در کوشش است تا در روزهای سخت و بحرانی در کنار مردم باشد و سهم کوچکی در کمک رساندن به هموطنان آسیب دیده داشته باشد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "گزارش ارسال بسته های اهدایی به مناطق آسیب دیده گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش ارسال بسته های اهدایی به مناطق آسیب دیده گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید