یحیی گل محمدی: درباره بازی کردن ترابی فقط از سازمان لیگ استعلام گرفتیم، چرا برنامه بازی های ما فشرده تر از دیگر تیم هاست؟!

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو به انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ برای مشخص برنامه دیدارهای این تیم پرداخت.

یحیی گل محمدی: درباره بازی کردن ترابی فقط از سازمان لیگ استعلام گرفتیم، چرا برنامه بازی های ما فشرده تر از دیگر تیم هاست؟!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران, یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های پرسپولیس و پدیده شهر خودرو در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران, گفت: جام حذفی تک مسابقه است و با لیگ خیلی فرق دارد. بازی خیلی سختی در آزادی داریم و نباید اشتباهات فردی بازی قبلی مقابل پرسپولیس را در بازی فردا تکرار کنیم.

بازی مقابل پرسپولیس برای بازیکنان ما انگیزه و هیجان خاص خود را دارد وی در ادامه یادآور شد: بازی قبلی مان با پرسپولیس تجربه خیلی خوبی برای بازیکنان ما شد. قطعاً بازی خیلی سختی مقابل پرسپولیس پیش رو داریم، آنها تیمی پرمهره با کادرفنی خیلی خوب هستند و بازی مقابل چنین تیمی برای بازیکنان ما انگیزه و هیجان خاص خود را دارد. به هر صورت من امیدوارم که بازیکنان ما روز خوبی داشته باشند. این بازی جای هیچ اشتباهی را ندارد و هرگونه اشتباهی جای جبران نخواهد داشت. امیدوارم چه هوادارانی که در استادیوم حضور دارند و چه آنهایی که از تلویزیون بازی را نگاه می نمایند، از بازی فردا لذت ببرند.

در خصوص بازی کردن ترابی فقط از سازمان لیگ استعلام گرفتیم گل محمدی درباره اینکه گفته می گردد باشگاه پدیده میخواهد در صورت بازی کردن مهدی ترابی در بازی فردا از پرسپولیس به فیفا شکایت کند، گفت: نه، بحث شکایت مطرح نیست. ما فقط خواستیم بدانیم آیا بازیکنی که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به میدان رفته است، دوباره می تواند برای تیم دیگری در این مرحله به میدان برود یا نه. طبق قانون فیفا این امر ممکن نیست، اما ما به سازمان لیگ نامه زدیم و خواستیم در این مورد استعلام بگیریم که هنوز پاسخی به ما نداده اند.

باشگاه ها برای برداشتن فشار از روی خود از داوران انتقاد می نمایند سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره اینکه این روزها بحث در خصوص داوری زیاد است و هر کدام از تیم های مدعی اعتقاد دارند داوری به نفع تیم دیگری است، بیان کرد: بله، این روزها بحث داوری حسابی در فوتبال ما داغ شده است که این مسئله قطعاً عدم تمرکز داوران را در پی داشته و خواهد داشت و روی عملکردشان تأثیر منفی می گذارد. به شخصه به سلامتی تک تک داوران کشورمان تردیدی ندارم و اعتقاد دارم که آنها احتیاج به حمایت بیشتری دارند. از طرفی همه تیم ها هزینه های وحشتناکی کردند که نتیجه بگیرند و اگر این اتفاق رخ ندهد برای آنها مشکل ساز می گردد، به این خاطر باشگاه ها برای اینکه هرگونه فشار را از روی تیم خود بردارند، در خصوص داوری صحبت می نمایند. همین مسئله به نوعی فشارها را از روی تیم ها برداشته و روی داوران می گذارد که اتفاق خوبی نیست. ما هم از داوری خیلی ضرر کردیم، اما اعتقاد نداریم که اشتباهات آنها عمدی بوده است.

باشگاه پدیده فقط خواستار عدالت است وی در این باره افزود: در بازی قبل ما اشتباه داوری باعث شد نتوانیم برنده باشیم و دو امتیاز را در کورس قهرمانی از دست دادیم، آن هم در شرایطی که تیم ها شانه به شانه هم حرکت می نمایند. ما هم تا اینجا این روند را ادامه داده ایم. باشگاه پدیده فقط خواستار عدالت است و ما به این مسئله اعتقاد نداریم که فشار را روی داوران قرار دهیم، چرا که این مسئله روی عملکرد آنها تاثیر منفی می گذارد و شاید درباره اشتباهات اخیر داوران خود ما بیشتر مقصر بوده ایم.

چرا برنامه بازی های ما فشرده تر از دیگر تیم هاست؟! گل محمدی با اشاره به اینکه از سازمان لیگ گله دارد، گفت: ما دو هفته پیش از سازمان لیگ خواستیم بازی ما با سپیدرود را یک روز به تعویق بیاندازد و با خواسته مان موافقت شد و به همین خاطر ما روی بازی شنبه به جای آدینه برنامه ریزی کردیم، اما به یکباره دیروز فتاحی بیان کرد این امکان وجود ندارد که برنامه بازی ما با سپیدرود تغییر کند. یک سؤال بزرگ اینجا پیش می آید، چرا در برنامه ریزی فشرده که برای بازی های لیگ در نظر گرفته شده است، برنامه بازی های پدیده از همه تیم ها فشرده تر است؟! چرا وقتی سازمان لیگ که از قبل برنامه ریزی می نماید چنین برنامه فشرده ای را برای تیم ما درنظر می گیرد؟! بابت این قضیه از سازمان لیگ خیلی گلایه داریم.

فغانی داور امتحان پس داده ای است و با تجربه خود فردا قضاوت خوبی خواهد داشت سرمربی تیم فوتبال پدیده در واکنش به یک سؤال عجیب از سوی خبرنگاران مبنی بر اینکه فکر نمی نماید فشاری که این روزها پرسپولیسی ها به داوران می آورد باعث گردد در دیدار فردا داوری به سود آنها باشد، اعلام نمود: در خصوص داوری صحبت کردم و تأکیدم این است که ما هم خیلی از داوری ضرر کردیم. خوشبختانه فغانی داور امتحان پس داده ای است و با تجربه خود فردا قضاوت خوبی خواهد داشت. قطعاً هر اشتباهی هم از او سر بزند از عمد نبوده است و با شناختی که از وی داریم هر قضاوتی که انجام دهد برای ما قابل احترام است.

وی در انتها سعید صادقی را تنها بازیکن غایب تیمش در بازی فردا مقابل پرسپولیس دانست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یحیی گل محمدی: درباره بازی کردن ترابی فقط از سازمان لیگ استعلام گرفتیم، چرا برنامه بازی های ما فشرده تر از دیگر تیم هاست؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی: درباره بازی کردن ترابی فقط از سازمان لیگ استعلام گرفتیم، چرا برنامه بازی های ما فشرده تر از دیگر تیم هاست؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید